Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Tisztító éjszakai arcmaszk algakivonattal és hialuronsavval. Tisztítja, hidratálja a bőrt, az értékes ásványi anyagok és nyomelemek pedig elősegítik a sejtmegújulást és puhává teszik a bőrt.

kismadár

2020. december 8.

Kellemes kis maszk, több használatra is elengedő mennyiség. Géles állaga van, viszonylag gyorsan beszívódik. Én fölé már semmi mást nem használtam, reggelre látványosan feltöltöttebb, hidratáltabb lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Kispitypang

2019. április 18.

Azt kell, hogy mondjam, nem olyan jó, mint a zöld testvére. Kevésbé hidratált és valahogy egy kissé ragadt tőle a bőröm. Őt nem sajnáltam annyira, mint a zöldet, amikor elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Yeliz

2018. március 7.

A csomagolása miatt vettem meg, de furcsa ragadós zselé van benne, aminek többszöri használat után sem éreztem semmi hatását. Biztosan nem próbálkozom vele többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

dorinakemeny

2018. február 26.

Persze én is elcsábultam hogy vegyek egyet. Zselés állaga van, hamar beszívja a bőr. Én kb egy hétig tudtam használni olyan kiadós adag volt. Alvás után frissebbnek éreztem tőle az arcbőröm de olyan nagy változást nem csinált, szerencsére nem lépett fel irritáció. Egyszer kipróbálni jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

anna09

2018. január 29.

A véleményem ugyan az ennél is, mint a zöld teás változatnál: sajnálom, hogy limitált kiadás, mert reggelre csodálatos lesz tőle az arcbőrőm. Érdemes lefekvés előtt több órával felkenni, hogy be is szívja a bőr a nagy részét. Én éjszakai krém és olaj fölé használom (de csak mikor már azt is beszívta a bőr). Egy adagot legalább 4-5 fele szedve használtam el. Remélem egy darabig azért még kapható lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

PaulikCintia

2018. január 19.

Az egyik legjobb arcmaszk amit valaha használtam, kb 3-4 alkalomra volt elég és nekem nagyon szép bőröm lett tőle. Kár hogy limitált..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

juhaszregina

2018. január 19.

Több éjszakára elég volt úgy is, hogy bőven kentem belőle az arcomra, nyakamra és a dekoltázsomra is. Nekem kijött belőle 4-5 adag. Valóban hagy egy ragacsos érzetet, de mivel éjszakára használom, ezt a kis kellemetlenséget elnéztem neki. Közvetlenül a használata után jártam bőrdiagnosztikán, és maximális hidratáltságot mutatott a bőröm, a műszeres vizsgálat szerint. Ennek is tulajdonítom az eredményt. Tisztábbnak és egységesebbnek láttam a bőrömet reggelente. Annyit figyeltem meg, hogy az 5. használat után a homlokomon apró kis pattanások-kiütések jelentek meg, amiről azt gondoltam, hogy talán ettől. Viszont hetek óta ilyen a homlokom, pedig nem használom a maszkot. Lehet, hogy mégiscsak más okozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Manhattanlove

2018. január 17.

Bevallom megvettek a cuki csomagolassal .. 😴💁🏻 De igazabol semmi.. az illata fura, es borzasztoan ragacsos.. nem fel oraig, hanem meg reggel is ragacsos volt az arcom.. plussz elmenyt nem is nyujtott 😞 A csomagolast pontozom csak.. 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

lovecreams

2018. január 11.

Ez a fajta sajnos nekem is pattanásokat okozott, de ettől független nagyon hatékony kis szérum volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

CeCeDrake

2018. január 7.

Ebben tényleg nincs alkohol.
A hatása sem rossz, de nagyon instant. Arcra, nyakra, dekoltázsra használva 1x elég.
Nem bánom, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Ebben tényleg nincs alkohol.
Nem bánom, hogy limitált.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Algae Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.