Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló szövetmaszk a c-vitamin, gojibogyó és áfonyakivonat erejével. Ápolja és ragyogóvá teszi a bőrt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

googles

2020. február 17.

Bevaltak nekem a gojis kremek a Baleatol, igy bizalommal taraztam be ebbol a maszkbol is.

Egyelore egyszer hasznaltam, semmi problemat nem okozott, kellemes volt a hasznalata. A hatasa nem rossz, de csodanak se mondanam, igy inkabb csak 4,5 pontot adnek, picit nagyobb csodat vartam. Persze ennyi penzert vegulis tokeletesen teljesiti a kuldeteset, ez egy hidratalo maszk, tobbet nem is varhatnek, ha 10000 forintba kerulne, akkor sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

stimea

2019. december 4.

Ez egy szuper jó maszk! Kellemes az illata, rendben van a mérete és az ára is baráti. A tartalma pedig fantasztikus! Kb 20 percig hagytam az arcomon, másnap reggelre csodás bőrképet eredményezett, szépen hidratált. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

davidkriszti

2019. október 9.

Nagyon meg voltam elégedve ezzel a pakolással. Azért választottam a sok lehetőség közül, mert Dél-Korea van megjelölve, mint származási ország, és nagyon rajongok a koreai kozmetikumokért. Meg voltam elégedve vele, a bőröm láthatóan hidratáltabb, és érezhetően puhább lett. Ha nem lenne folyton hiánycikk a helyi DM-ekben, akkor többször újravettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

JErzsi

2019. október 3.

Nagyon szép összetevői vannak, amiknek hála szépen hidratált lett a bőröm, piros foltokat halványította, nagyon tetszik. Kellemes volt használni és nekem az illata is tetszett. Én is nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Malachite

2019. október 3.

Nagyon kellemes kis maszk, szép kis antioxidáns koktél. Nem különösebben hidratál, amit személy szerint nem bánok, de egy kis plusz kényeztetésnek teljesen megfelel. Sikerült elaludnom vele az arcomon, néhány órával később tökéletesen megszáradt, maradéktalanul beszívódott. A bőröm puha, egységes volt, szinte mosolygott. Egy plusz lépés házi wellness napokra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Alapvetően kedvelem a sajátmárkás maszkokat a 30 napos maszk-kúra alatt. (Heti 2-3 db az, ami drágább kategóriájú, vagy "extra" koreai, a maradék 4-5 az drogériás.)
Kellemes érzést nyújt, irritációt nem okoz. Megfelelő a maszk kialakítása is.
Kellőképp hidratál. Az illata annyira nem tetszett, de kibírtam.
Sajnálom, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Kellemes érzést nyújt, irritációt nem okoz. Megfelelő a maszk kialakítása is.
Kellőképp hidratál. Az illata annyira nem tetszett, de kibírtam.
Sajnálom, hogy limitált.

Candy21

2019. szeptember 13.

Nem rossz kis maszk nagyon jól hidratálta és feltöltötte a bőrömet bár az illata nem tetszett de a hatása annál inkább kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Ginatural

2019. szeptember 11.

Huh hát ez a maszk is nagyon jól sikerült csak azt bánom, hogy limitált. Jó sok növényi kivonat van benne és a c-vitamin már csak hab a tortán. Én nem tettem hűtőbe, de enélkül is remekül hűsített. Friss, üde érzést hagyott maga után. A maradék hamar felszívódott és semmi ragacsosságot nem tapaaztaltam. Úgy vettem észre a foltocskák halványodtak. Szerintem ebből is érdemes betárazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.