Balea

Ár:   319 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló mandulavirág olajjal, sheavajjal, E-vitaminnal és méhviasszal.

javi

2021. október 2.

Sajnos nagyon nem jó, egyáltalán nem ápol. Van egy kis színe, de ha vastagabban kenem fel, akkor nagyon világos lesz a számon, és kiemeli a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 2.

tonic

2021. augusztus 16.

2021.jul. 4. Nekem semmi bajom ezzel,sőt,van,amikor kifejezetten ehhez van kedvem. Nem zavar a színe sem,na persze nem harmincszor kell "körözni" vele.mert akkor tényleg túl vastag réteg lenne,hanem csak finoman.. az állaga sem zavar,mert bár alapból a sikamlósabb formulát szeretem,de ez -igaz nem a negyven fokban-, de jó,nekem bejött,sőt az illata sem rossz egyáltalán. Szóval nekem nincs bajom vele.
Up
Továbbra is bejön,sőt,újravettem, annyi változás van az enyémhez képest,hogy ez nem világoslila színű,hanem rózsaszín,de ugyanolyannak tűnik,mint a korábbi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Up

Marina89

2021. július 3.

Nehezen kenhető, fehéres a számon és az illatával sem tudtam megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Nehezen kenhető, fehéres a számon és az illatával sem tudtam megbarátkozni.

b.Rose57

2021. június 16.

Csak azért vettem meg ezt a terméket, mert a bevált alverde-körömvirágos változat sajnos nem volt kapható, viszont nagyon csúnya volt a szám, a lebellot nem szeretem, gondoltam egy próbát megér. Iszonyú rossz illata van, kemény, nem kenődik rendesen, ami réteget sikerül felvinni, az meg olyan, mintha papírragasztót kennék a számra, se nem hidratál, se nem szívódik be, csak úgy van ott egy plusz zsíros rétegként. Tipikus példája ez a termék a 100ft-os, gagyi, semmit érő kenceficéknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

emiko

2020. november 5.

Ez a termék borzasztó. Elutaztam és nem akartam carmex-el leszedni a tartós rúzst. Semmi másra nem jó, csakhogy fellazítsa a rúzst, ebben az esetben legalább nem marad a számon. Büdös, nehezen lehet felvinni, nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Misa

2020. november 4.

Borzasztó számomra sajnos. Nehezen kenhető, faggyúszerű állaga van, egy vastag, merev, kényelmetlen rétegként ül az ajkaimon, és az illata engem is nagyon zavar. Nem hidratál egyáltalán, mondjuk nagyon hideg időben el tudom képzelni, hogy működhet, mert nem nedves, hanem zsíros, és így a szél ellen szerintem elég jól védene. De ezt soha nem fogom megtudni, mert többé nem próbálom ki, az tuti. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

ironkinga

2020. július 17.

Ennek az ajakápolónak az illata valami szörnyű, nem helyesbítek még annál is rosszabb!!!! Kibontottam, még használni sem tudtam, mert egyszerűen iszonyat! Ha nem bírod az erős szagokat- mert ez szag, nem illat - akkor ilyet soha ne vegyél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

jujo

2020. május 12.

Szeretem a Baleas ajakapolokat, es nem is szokott veluk gond lenni de ennek az illata valami botrany. Sem mandulara sem rozsara nem emlekeztet es az allaga is kicsit fura.... a Cremy Coco 1000x jobb volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Andi777

2020. április 19.

Nekem ez az elso olyan Baleas ajakapolo,ami csinalt is valamit a szammal tehat,hogy hidratalta is. Tetszik,hogy ad egy kis szint a szamnak,illik egy natur sminkhez. Az illata inkabb natur kakao ami valakinek vagy bejon,vagy nem.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

vadel98

2020. március 11.

Személy szerint én jobban szeretem az olyan ajakápolókat, amik megolvadnak az ajkakon, ez viszont nem igazából tett így. Kicsit talán zsírosnak éreztem, de nem kellemetlenül. Nagyon enyhe rózsaszínes színt is ad az ajkaknak, de az én számon nem igazából látszódik. Nem szárított, viszont azért csodaszernek sem mondanám. Ami viszont zavart az az illata. Általában nem vagyok erre finnyás, de ennek kifejezetten fura szaga van, nem is igazán tudom behatárolni (talán borféle vagy inkább a gyurmára emlékeztet..??). Mentségére szóljon, felkenés után már hál' istennek nem éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil