Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A Balea Rose Elegance testápoló a rózsa és a guava édes virágos illatát varázsolja a bőrünkre. A tápláló összetevők a bőrt nedvességgel látják el, és puhává és rugalmassá teszik. Az emulziót könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Vegán termék.

Lichike

2019. május 26.

Boltban nagyon tettszett az illata, úgyhogy megvettem. Egy-két használat után jöttem rá, hogy ez nem az én illatom. Sőt, sösem volt még ilyen... hányingerem lett tőle, szóval már nem használom. Hidratáló hatása átlagos. Az érzékenyebb bőrt marja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

dynah13

2018. november 2.

Imadat!!! A termekcsalad osszes tagjat hasznaltam/hasznalom, nem csalodtam bennuk. Gyonyoru a csomagolasa, noies, elegans, es nekem nagyon tetszik az illata is. Konnyed az allaga, gyorsan beszivodik, atlagosan hidratal (en szemely szerint, ha magas hidrataltsagot varok el, akkor kifejezetten olyan termekeket keresek, egy atlagot ez a termek is boven hoz), nem ragad, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Linuxo

2018. június 19.

A tusfürdőt, a testápolót és a folyékony szappant vettem meg ebből a családból. A megszokott Balea minőséget hozták. Szerencsére nem a rózsa illata kiabált ki a termékekből, ezért nagyon hálás voltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Wee

2018. április 14.

Nem rossz, drogéria minőség. De valahogy az illata a végén már nem volt kellemes. Hiába imádtam az elején. Enyhén édeskés, és igen inkább guava illatú, mint rózsa.
Hidratálása közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálása közepes.

Lizinka

2018. február 6.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót, alapvetően nincs bajom a rózsás illatokkal,de ez a krém nem fogott meg, nem is igazán rózsás illatú, inkább a guava érződik ki belőle, ami nekem nem tetszik. Minimális ragadást hagy a bőrömön, de nem vészes, hidratálása viszont 5/2

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

LadySayuri

2018. január 14.

Nagyon finom, nőies illata van, a csomagolás is bájos. Maga a testápoló tökéletes mindennapos használatra, gyorsan beszívódik, finom illata körülölel. Ennyi pénzért abszolút megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

ipszilonze

2018. január 13.

Ajándékba kaptam -a rózsaillat miatt önszántamból szinte biztos, hogy nem vettem volna meg- és nagyon kellemesen csalódtam benne. Inkább a guava illata érződik rajta (hála istennek), és nagyon gyorsan beszívódik. Nem mondom, hogy elég télre, de tavaszi-nyári testápolónak valami fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

lenochka

2017. december 26.

Istenien jó illata van, nagyon jó krémes az állaga és kifejezetten gyorsan beszívódik a bőrömbe. Szerencsére rajtam is viszonylag tartós az illata és valóban hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

pandi0613

2017. december 12.

Valami isteni illatú 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Valami isteni illatú 😍

tsolya

2017. november 16.

Impulzus vásárlás volt. A gyönyörű csomagolása azonnal megfogott, majd az illata is. Nem szeretem a rózsa illatú dolgokat, de ennek szerintem nincs is kifejezetten rózsa illata. Kellemesen hidratál, hamar beszívja a bőröm, és nem is hagy zsíros érzetet maga után. Nagyon szeretem használni. Leginkább azt sajnálom én is, hogy limitált kiadás. Szuper kis termék, telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak