Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Lábápolók

A Balea sarokbőrrepedés-gátló tápláló krém kifejezetten a nagyon száraz, kirepedezésre hajlamos és durva bőrre lett kifejlesztve. A benne található urea gazdagon hidratálja a bőrt, a krém így kellemes bőrérzetet nyújt és simává teszi lábait.

sooolya81

2021. április 13.

Ár-érték arányban tökéletes, kellemes illata van és hamar beszívódik, nekem nagyon megérte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

anianiko

2021. április 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A Scholl K+ krémje kifogyott, és ezt vettem helyette. Azt hittem hogy az a legek legje, de inkább a Baleásnál maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin