Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   20 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabszi, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Hidratáló balzsam acai bogyóval, száraz hajra.

Az acai kivonatot tartalmazó hajbalzsam extra adag hidratálást biztosít a száraz hajszálaknak, melynek köszönhetően a haj újra egészségesen fénylővé válik. Cukorrépából származó természetes betainnal ápolja a száraz hajat. Szilikonmentes.

sziluetta

2019. június 29.

Kifésülhetővé tette a hajamat és ez jó. Sajnos már fogtam ki olyan hajpakolást, amivel idáig se jutottam el, viszont a kifésülhetőségen kívül semmi pluszt nem adott. Pedig én az egészet a hajamra kentem és vártam a hatást, ami végül elmaradt. De ami mindenképp pluszpont (ha valaki a feje búbjáig bekenné magát), hogy nem zsírosodott korábban a hajam a használata után, nem nehezíti el a hajat és a végeredmény végülis szép.
Up: kipróbáltam a pirosasabb színű tesóját, azt sajnos nem találtam feltöltve, na arra megadnám az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 29.

Gabszi

2019. január 31.

Én nagyon szeretem ezt a kis hajmaszkot. Azért csináltam neki külön egy termékfeltöltést, mert szerintem a kék társával, ami itt fel van töltve a krémmánia oldalán egy napon sem említhető. Nekem ez a pakolás tényleg puhította és szebbé tette a hajam, és szerintem az illata is nagyon jó. Nekem rengeteg hajam van, viszont csak vállig ér, szóval nem túl hosszú, ilyen feltételek mellett nekem 3 alkalomra elég egy. Nem nehezítette el, vagy zsírosította hajam. Egy már elfogyott nálam, és mivel én meg voltam vele elégedve, újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.