Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 30.

Kategória:   Testápolás

A friss illatú Balea olajos bőrradír bársonyosan puhává és simává varázsolja a bőrt. Értékes összetevőket tartalmazó formulája fehér tea kivonattal, holt-tengeri sóval, valamint ásványi anyagokkal gazdagított. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Bambi80

2021. április 15.

Hát az illata jobban tetszik mint az almásé.
Teszi a dolgát úgy ahogy , de nem lett a kedvencem..valahogy nagyon olajos"..nem veszem újra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Hát az illata jobban tetszik mint az almásé.

katalinmester13

2021. április 15.

Nagyon szerettem. Tetszik az illata, a hatása. Törölközésnél nem kell annyira óvatosan, épphogy csak leitatni a bőrről a nedvességet. Az olaj szépen fennmarad a bőrön. A só csíp, ha sérült a bőrfelület. Használata előtt összeráztam. 10 alkalomra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 15.

SiriusRed

2021. április 11.

Nagyon szeretem, már a többedik dobozt használom. Használat előtt ugyan nem árt megkeverni, mert egy kicsit szétválik a dobozban. Garantáltan eltünteti az összes elhalt bőrt, és az olaj tartalma miatt nagyon selymes bőrt hagy maga után. Miután lezuhanyozom magamról, nem szoktam durván törölközni, csak nagyon finoman, hogy megmaradjon a film réteg a bőrömön. Vigyázat, a só csíp, ha friss sérülések vannak a bőrön!! Ár/ érték arányban is nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

szofiii

2021. február 11.

Nekem az álaga és a szemcsék mérete is megfelel, viszont az után hagyott szag borzalmas. A törölkozőből elsőre ki se sikerült mosni a szagot. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

kardosreni95

2021. január 30.

Vásárlás előtt szamomra fontos volt hogy ne durva nagy darabok legyenek és hogy muanyag se legyen.Elsőre ijesztő volt hogy az olaj meg a só különvált, de mostmár megszoktam. Van hogy előtte összekeverem de ha éppen elfelejtettem a kanalat akkor simán csak belenyúlok és így a kivétel során van rajta olaj és só is, ami nekem pont elég.
Finom az illata, kb mint az öblítőmé.
Próbáltam már sok testradírt, de egyik után sem volt ilyen puha a bőröm. Nekem bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Finom az illata, kb mint az öblítőmé.

annacska99

2021. január 23.

Egyáltalán nem éri meg sajnos az árát. Azért vettem meg, mert mindenképp szerettem volna egy bőrradírt, és éppen nem volt más elérhető a dm-ben. Nagyon erős illata van ( szerintem egyébként öblítőre hasonlít), ami a rosszabb viszont, hogy iszonyat olajos. Ha használom, és utána tusfürdővel is megmosakszom, az se tudja teljesen leszedni az olajos érzetet a bőrömről. Valóban só szemek vannak benne, (én nem tapasztaltam) csíphetnek, ha sebbe kerülnek. Ugyanakkor legalább a szemcsék elolvasnak a vízben, és nem ülnek meg a kád alján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

vitezviki

2020. december 16.

Kicsit arra emlékeztet mintha fürdősóval próbálna radírozni az ember, az illata is olyasmi. Próbáltam egész testre használni, de kellemetlen módon csíp, főleg ha van valahol egy heg vagy seb, azt aztán nagyon tudja marni, vigyázni kell vele. Az egyetlen ami tetszik benne, az az olajos réteg, ami segíti a bőrömnek a hidratáltságát megtartani. Nem szívesen használom ezt, általában alig várom, hogy lemossam. Elhasználni el fogom mostmár, ha egyszer megvettem ennyi pénzért, de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

Riky1018

2020. augusztus 27.

Nyáron használok inkább csak testradírt. A drogéria eladója ajánlotta, mivel az általam használt testradír készlethiányos volt. Mivel vannak termékek amihez nem ragaszkodom röghöz kötötten így megvettem.Az eladó előre figyelmeztetett,hogy keverjem fel mivel leülepszik a só, ezért mikor kinyitottam nem sokkolt az állaga (de azért megdöbbentett). Durva és darabos amit én személy szerint nem kedvelek de ez még nem lett volna gond számomra. De használat közben kemény és durva érzés volt használni, leöblítve is ragacsos érzést keltett. Nekem nem nagyon jött be. Az illata engem a fürdőszobai illatosítóra emlékeztetett. Kétszer használtam,de azóta a polcon áll inkább vettem a megszokott márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Brunettee

2020. július 1.

Végre megjött a jó idő, ezzel együtt pedig ismét az epilálós időszakom kezdődik. Nyáron jobb szeretem ez a megoldást, mint a kétnaponta ismétlődő borotválást. Igen ám, de a szőrbenövés engem is érintő probléma. Kellett egy bőrradír, és mivel elég jó vélemények voltak róla, hát megvettem. Nekem éppen nem túl durva a só mérete benne, tetszik, hogy olajos (száraz a bőröm), és nem zavar az sem, hogy össze kell kutyulni használat előtt. Szépen radíroz, nem csípett, és irritációt sem okozott így elsőre. Valószínűleg sokáig elég lesz, a lábamra nem kell óriási mennyiség. Tetszik, marad a fürdőszobám lakója.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Vanillacream

2020. június 4.

Én is önbarnítás előtt kerestem gyorsan testradírt a drogériában és már nem volt időm előtte itt nézelődni. Mivel a tusfürdős testradírok eddig gyengének bizonyultak, ez pedig már első ránézésre is erősebbnek tűnt, így bedobtam a kosárba. Otthon meglepve tapasztaltam, hogy a só és az olaj a tégelyben külön életet kezdtek élni, de reméltem nem én választottam bele egy lejárt szavatosságú termékbe. Az összekeverés után elkezdtem puszta kézzel felvinni és radírozni a bőröm. Nem tudom ti hogy vagytok most az állandó kézmosással, de a kiszáradt kézfejemet (pedig nem repedezett ki, mert akkor biztos nem mártom sóba) úgy csípte, hogy majdnem feladtam az egészet. Emellé pedig a durva só nem radírozta, hanem kb. marta a bőrömet. Viszont mikor végeztem az olajos rétegtől nagyon kellemes és sikamlós lett a bőröm, de már ez se tette szebbé azokat a perceket, amiket előtte kellett átélnem. Szépen elraktam a fürdőszoba legmélyebb zugába, gondolván arra, hogy majd egyszer, jó sokára még talán jó lesz valamire... Viszont másnap nagyon meglepődtem! A bőröm annyira puha és fényes lett, minden apró sebem beforrt és szinte eltűnt, a kezemen meg teljesen elmúlt a szárazság. Tényleg jobb állapotban lett, mint az elmúlt fél évben bármikor! Sejtettem, hogy a tegnap jól eldugott testradír, a só és az olaj keveréke áll ennek a hátterében, így 1 hét múlva előszedtem és újra teszteltem. Újra ez a pozitív eredmény fogadott! Bár nem mondom, hogy a legjobb a világon, ráadásul a használata azóta sem a legkellemesebb, viszont van benne valami, ami megfog! Egy próbára mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract