Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2022. február 28.

Kategória:   Testápolás

A friss illatú Balea olajos bőrradír bársonyosan puhává és simává varázsolja a bőrt. Értékes összetevőket tartalmazó formulája fehér tea kivonattal, holt-tengeri sóval, valamint ásványi anyagokkal gazdagított. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

d.anett89

2022. május 18.

Pár napja használom. Nagyon tetszik,meg szerettem. Az illata nagyon jó, használata egyszerű.
Használata után a bőröm puha, valóban selymesebbnek tűnik.
Hamar fogy 🤣☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Használata után a bőröm puha, valóban selymesebbnek tűnik.
Hamar fogy 🤣☺️

tbanett

2022. május 16.

Ez a termék egyszerűen zseniális! Pihe puha finom illatú bőröm lesz a használata után. Öblítés után csak úgy suhan a borotva a bőrön. Illetve a karomon lévő keratosis pilarist is gyönyörűen karban tartja, a szőrbenövésekről pedig nem is kell már beszélnünk! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

bogaaar

2022. március 2.

Nagyon bejön, pont az olajossága miatt, mert utána nem igénylem a testápolót és olyan puha lesz tőle a bőröm, hogy ihaj! Pont ilyen durva radírozósat kerestem. Jól esik használni, mert pont addig kell, hogy radírozza a bőröm a só, amíg fel nem oldódik a vizes bőröm hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Borotválkozás előtt az elhalt hámsejteket szuperül eltávolítja. Nekem kicsit túl olajos, egyébként rendben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Kingaa99

2021. augusztus 24.

Zseniális!
Én borotválás előtt és után is szoktam használni. 1-2 napban még jó, fényes az olaj miatt. Viszont azt vettem észre, hogy 3. nap után totál száraz a bőröm tőle. Ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Zseniális!

Yubiri

2021. július 29.

Kedvenc bőrradírom, pedig már használtam pár fajtát, de egyik sem hozta azt, amit elvártam. Csodaszer! Ezt a fajta durvább radírozást szeretem.
Szeretem azt a hidratált réteget, amit a bőrömön hagy, irritációt nem okoz.
Tudom, biztos bűnt követek el, de néha arcra is használom, óvatosan, ilyen módon használva is szeretem.
Számomra az illata kellemes, öblítő jellegű illat, egyszer kipróbáltam, és másnap mentem vissza a boltba még 2-t venni, nehogy megszüntessék!!!
Arra viszont nagyon vigyázzatok, hogy utaztatni nem érdemes, ha már megbontottad. Nekem kifolyt, szerencsére külön volt csomagolva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 29.

Szeretem azt a hidratált réteget, amit a bőrömön hagy, irritációt nem okoz.

Amiel

2021. július 14.

Nagyon szeretem ezt a radírt, hetente szoktam használni. Fura, hogy sokaknak pont az nem tetszik, hogy olajos, én pont emiatt szeretem!
Csíp persze a só miatt ha van valahol sebem, de a só már csak ilyen. Fürdés után hagyom az olajos-vizes réteget beszívódni szépen, eszméletlenül pihepuha a bőröm utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Bambi80

2021. április 15.

Hát az illata jobban tetszik mint az almásé.
Teszi a dolgát úgy ahogy , de nem lett a kedvencem..valahogy nagyon olajos"..nem veszem újra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Hát az illata jobban tetszik mint az almásé.

katalinmester13

2021. április 15.

Nagyon szerettem. Tetszik az illata, a hatása. Törölközésnél nem kell annyira óvatosan, épphogy csak leitatni a bőrről a nedvességet. Az olaj szépen fennmarad a bőrön. A só csíp, ha sérült a bőrfelület. Használata előtt összeráztam. 10 alkalomra volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 15.

SiriusRed

2021. április 11.

Nagyon szeretem, már a többedik dobozt használom. Használat előtt ugyan nem árt megkeverni, mert egy kicsit szétválik a dobozban. Garantáltan eltünteti az összes elhalt bőrt, és az olaj tartalma miatt nagyon selymes bőrt hagy maga után. Miután lezuhanyozom magamról, nem szoktam durván törölközni, csak nagyon finoman, hogy megmaradjon a film réteg a bőrömön. Vigyázat, a só csíp, ha friss sérülések vannak a bőrön!! Ár/ érték arányban is nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract