Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Kategória:   Tusfürdők

A rizstejkivonatot tartalmazó tusfürdőt az Ázsiából származó, ápoló hatású összetevők ihlették. Értékes hatóanyagokat tartalmazó formulája segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát. Könnyed, lágy illattal.

netti1990

2020. augusztus 16.

Finom,parfümös,púderes illata ès krémes állaga volt.Jól habzott és tisztított.Nem szárította a bőrömet.Egy kicsi ideig lehetett érezni a bőrömön az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Adwoa

2020. január 30.

Az árához képest jó, az illata viszont hamar elillan. Szépen tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Nem tudom, hogy miért, de én szinte semmi illatot nem érzek, pedig ezt a terméket használom, most már egy hete, amolyan semmilyen..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Tvylvis

2019. július 21.

Erőteljes parfümös illata van, annyira nem az én világom, főleg nyáron nem. Jól csúszik, teszi a dolgát, kicsit szárítja a bőrt. Habfürdőként is tökéletesen megállja a helyét. Ajándékba kaptam, magamnak nem szoktam ennyire művi illatú tusfürdőket venni, jobban kedvelem a natúrabb dolgokat. Elhasználtam, egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Zita1991

2019. április 1.

Illatra nekem nagyon bejön. Tipikus Balea fajta, annyit ér, amennyibe kerül, de ezt nem nagatívként mondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

anddie18

2019. március 4.

Nekem nagyon tetszett az illata végig amíg használtam, nem untam meg, igaz tartósnak tényleg nem tartós de nem is vártam tőle.
Viszonylag hamar elfogyott az eddigi tusfürdőimhez képest, ez nem tudom, hogy negatívum-e, mert lehet csak én használtam többet belőle egy alkalommal de kevesebb is elég lett volna.. Extra hidratálást nem vettem észre, viszont kevésbé szárította a bőröm (nekem elég sok tusfürdővel bajom ez).
Összességében szerettem, egyszeri kipróbálást szerintem megér az ára.. én lehet újra is venném valamikor ha még megtalálható lesz a dm-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

AppleMaple

2019. február 23.

Szokásos Balea tusfürdő, jól habzik, tisztit, nem száritja a bőrt és nagyon-nagyon jó az illata. 10/10 újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

dundicat

2019. január 10.

Az illata kellemes, kis idő elteltével émelyítő. Ha nem illanna el hamar, a hányinger kerülgetne tőle, de így egész rendben van. Engem nem szárít, pedig a baleák szoktak, szóval ez valami szenzitívebb változat lehet. A szép csomagolás miatt vettem meg, és mert olyan szépen mutatott a levendulás habfürdő mellett a kosárban. 350 ft-ért igazán megérte, aki kedveli az édes illatokat, szerintem kimondottan szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Banszky

2019. január 1.

Olcsó tusi,Balea minőség. Nem szárít,jó illatú de tipikusan egynek elmegy kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

HDorina

2018. december 29.

Kellemes illatú tusi. Nagyon szép a lila csomagolása. A rizstej miatt is nagyon jól hangzik, de ápoló, hidratáló hatást nem vettem észre. Ár érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.