Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wehler, Módosítva: 2015. április 30.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes balzsam fénytelen hajra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fancsisz

2019. január 22.

Olcsó volt, tetszett az illata ezért megvettem már nagyon nagyon sok éve. Nem művel csodákat, de ilyen árért ne is várjuk el szerintem. Rengetegszer ujra vettem már, nekem ár-érték arányban teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

livialmasi

2018. június 13.

semmire se jo.. elneheziti es zsirositja a hajat.. szornyu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

semmire se jo.. elneheziti es zsirositja a hajat.. szornyu

PinkAlien

2018. március 14.

Szintén azért vettem meg mert olcsó volt, nem is számítottam nagy csodára. Az illatával nekem nem volt bajom, viszont azt amit egy balzsamtól elvárnánk nem adta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Boombapple

2017. október 10.

Nem számítottam rá, hogy mire vállalkozok, amikor nem szagoltam meg a boltban mielőtt megvettem volna. A hajam a vaníliáshoz szokott hozzá, de az már több mint egy hónapja nincs a DM-ben. :(
Szóval a szaga rettenetes! Egyszerűen büdös! Szerencsére, a hajon gyorsan elillan, meg van hajparfümöm, így nem érzem viszont magamon.
A hatása jó, tényleg fényes és selymes lesz tőle a hajam, de sajnos a töredezéseket csak a vaníliás tudja kezelni. Helyettesítőnek jó lesz, de semmiképpen sem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

jaszaidora

2017. június 6.

ápolta a hajam,kifésülhetőbb lett tőle,segített a töredezett hajamon is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

ápolta a hajam,kifésülhetőbb lett tőle,segített a töredezett hajamon is

senskin

2017. április 26.

Boooorzalom! Mintha szakadna szét a hajam, nem ápol, a félhosszu hajamat nem tudom kifésulni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Jelizz

2017. február 11.

Olcso volt ezert egye fene megvettem. Az illata furcsa. Egy atlag balzsam erezheto hogy hasznaltam valamit,de nem tetszik lapit ,semmi extrat nem erzek. Majd elfogy .... 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

eszcsy96

2017. január 23.

Imádom! Nagyon tetszik az illata és remekül puhítja a hosszú, nehezen kezelhető hajam. Könnyebben ki tudom fésülni és selymes lesz tőle. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

kismackoful

2017. január 14.

Samponjával együtt szereztem be, szerettem volna ha jó, tényleg. De erre is sajnos azt kell mondanom, hogy semmi különös. Az illata nekem nem marad meg a hajamon. Talán annyi szól mellette, hogy kifésülhetőbb tőle a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

juli007

2016. november 7.

Évek óta használom a Balea volumen samponjával párban. Csak a hajvégeimre teszek belőle, különben zsírosít. Így viszont tökéletes, a hajamat könnyen fésülhetővé teszi (nélküle tragédia, főleg vizesen). Emellett nagyon olcsó is, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.