Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2020. november 25.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás. Selymesen puhává varázsolja bőrt, és hdratálja azt. A gyümölcsök egyvelegéből álló illat minden nap elviszi Önt a mágia világába és energiával tölti fel.

Laura19

2013. október 6.

Ez fantasztikus tusi volt!
Nagyon imádtam az illatát, nem szárított.
Kár, hogy nem gyártják...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

Ez fantasztikus tusi volt!
Nagyon imádtam az illatát, nem szárított.
Kár, hogy nem gyártják...:(

Pixie83.

2012. július 19.

Nekem is tetszett az egész limitált sorozat.Kár, hogy már nem lehet beszerezni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Széncinke

2012. május 18.

Kár, hogy limitált szériás volt :-(. Imádtam a szilvás illatát, legalábbis engem arra emlékeztetett. Magát a terméket kellemes volt használni, megfelelően habzott, nem szárította a bőröm, és az illatát is sokáig lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Forrás: ITT