Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Kategória:   Dezodorok

Érzékeny bőrre, 48 órás védelem.

Nem tartalmaz alumíniumsókat. A Balea szenzitív dezodor spray gyengéd a bőrhöz és hosszantartó védelmet nyújt az izzadás ellen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

magnolia

2022. április 5.

Szerintem ez a deo már új külsővel kapható. (fehér színű) Annak ellenére, hogy sensitive, borzalmasan erős, büdös illata van :( Ráadásul még viszketek is tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 5.

ronivarga2001

2021. szeptember 17.

Nem túl erős illatú, szolid dezodor. Az alumíniummentesség miatt kicsit előbb kezdek izzadni, mint más deóknál, de nem annyira zavaró,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Jelizz

2021. május 17.

Jo az illata kellemes ,nem leszek annyira fehertole. Olcso es jo nagy. Olyan mint egy Nivea dezodor ,jo de nem tokeletes . Nem irrital es nem csip.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

attakk

2020. november 9.

Az izzadást nem befolyásolja sajnos, és mivel illata is alig van, ami frissen még egészen jó, de az idő előrehaladtával még egy stresszmentes, otthonmaradós napon is eléggé megváltozik és büdös lesz így teljesen hatástalan. Nem bírom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

gre05

2020. június 8.

Alumíniummentes, na meg olcsó is, gondoltam teszek egy próbát. Sajnos egyáltalán nem vált be, nekem az illata is nagyon visszataszító és nem volt hatással az izzadásra sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

brbara

2020. április 13.

Nekem nagyon bejön az illata, már csak ezért is újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Nekem nagyon bejön az illata, már csak ezért is újraveszem

macskusz

2020. január 27.

Nehezen tudtam elhasználni, szerintem szörnyű illata van, és alig védett az izzadás ellen. Előnye, hogy nem tartalmaz alkoholt és alumíniumot, de sajnos nekem kevés. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Varazs

2019. szeptember 20.

Én a pumpas verziojat hasznaltam sokat nyaron, tobbszor is ujravettem ugyanakkor nálam sajnos nem bír ki egy reggeltol estig talponlevest vagy sportolast\fizikai munkat ezert hagytam abba a hasznalatat. Az illatát szeretem ilyen tipikus “sensitive” termek illat, a rossmannos isana-s párja ugyanigy teljesit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

hadri

2019. szeptember 14.

Csak ezt a dezodort használom. Sokáig kerestem alumínium és alkohol mentes dezodort. Ezek a termékek az izzadást nem gátolják meg, ezért fontos volt hogy legyen egy kis illata, nem szerettem volna büdös lenni :D Szerencsére ennek van egy nagyon kellemes púderes illata, úgyhogy az összes kritériumnak megfelelt, amit én egy dezodortól elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Ancsulitisz

2019. március 14.

Nekem tetszik az illata, nem tolakodó, krémes testápolóra hajazó. Nem irritálja a bőröm és nem hagy foltot.
A teljesítménye viszont elég gyatra. Nem vagyok büdös, de nem is marad meg az illata olyannak napközben, mint ahogy indul. Nem vagyok izzadós de így is izzadságfoltos lesz a felsőm. Nem veszek többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Octyldodecanol
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Octyldodecanol, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol