Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. március 1.

Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan aloe verával. Tisztítja és ápolja az érzékeny kézbőrt.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. július 14.

Tettem bele egy kis kókuszolajat, mert nekem extra száraz a kezem, de nagyon folyékony lett tőle, nem tudom milyen reakció történhetett kettejük között, de így nem szárít annyira, bár valahol olvastam, hogy hosszútávon a kókuszolaj is szárít. Nem tudom, igaz-e, mert annyi hülyeséget írnak össze, az ember meg hajlamos elhinni, amit olvas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 14.

lenochka

2015. július 13.

Nem szárít, kellemes az illata, és az ára is szuper. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Nem szárít, kellemes az illata, és az ára is szuper. :)

peach

2015. június 5.

imádom ezt az illatot! babapopsi törlőkendő illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

imádom ezt az illatot! babapopsi törlőkendő illata van

kovacsrekaa

2015. május 9.

Őszintén szólva, az utántöltőjét mindig meg vettem, de valahogy mindig elajándékoztam..
Kellett egy folyékony szappan, flakonos, mivel a régi már elég rosszul nézett ki.
Ő jött velem haza. Illata kellemes, picikét szárít. Nagyon szeretjük. Lassan elfogy :( Nagyon sokáig bírja. 500 ml 390Ft, utántöltő pedig 269Ft :)
Nem írom hogy újra veszem, mindig kisérletezek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Nem írom hogy újra veszem, mindig kisérletezek :)

Zsildom

2015. április 4.

A normál ára sem számít drágának, de rendszeresen akcióznak vele, így pedig már baráti. Meglepett, hogy van némi illata, de nem válik hátrányára. Szárító hatást nem tapasztaltunk - egyébként a szappan a szennyeződés eltávolítására való, ha nem piszkos a kéz, akkor fertőtlenítő használata javasolt a szárazsággal küzdőknek - megfelelően tisztít, belistáztuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

2015. február 20.

Általában Balea folyékony szappan van itthon, ez és a mézes-tejes a kedvenc, mert ezeknél nem vettem észre szárító hatást, a nagyon finom gyümölcsös illatúak sajnos picit szárítanak (de nem vészesen). Jó minőségű termék jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Bebek

2014. december 11.

Az illata és állaga szuper, de tényleg szárít kicsit. Nem annyira, mint a cseresznyés (vagy meggyes..?), de észrevehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

nta2

2014. október 1.

Már csak ezt a szappant használom, mert jól tisztít, nem szárítja a kezem, színezékmentes és visszafogott az illata, kellemes a használata. Egyszerűen teszi a dolgát, csakis akcióban veszem, így ár/érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

Szofi

2014. augusztus 22.

Nem szárítja szét az ekzemás kezem, szóval engem megvettek vele. Az illata kicsit erős ahhoz képest hogy sensitive, de hát annyi baj legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

birdie

2014. június 24.

A párommal elégedettek vagyunk a használatával, nem szárítja a kezeinket. Igaz mi hígítva használjuk egy habszappan adagolóban. Lehet annak köszönhető, hogy nem szárít, mert ebben az adagolóban kb. dupla mennyiségű vízzel kell hígítani, hogy a habállagot elérjük. A kellemes hab formátum mellett még egy pozitívum, hogy rettentő sokáig elég így egy utántöltő. Szeretjük az illatát és a tisztító hatását. Egyelőre nem is áll szándékomban váltani. Esetleg majd, ha megunom az illatát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate