Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az enyhe összetevőknek köszönhetően optimálisan tisztítja az érzékeny bőrt. Aloe vera, B5 provitamin és polifruktol hatóanyagai megőrzik a bőr nedvességtartalmát, és megbízható védelmet nyújtanak a kiszáradása ellen. Különösen kímélő formulájának köszönhetően mindennapos tusolásra alkalmas.

• pH-bőrbarát
  • enyhe illattal
  • kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják
  • vegán

lecsapaketchup

2020. március 30.

Nagyon szuper ez a kis termék. Sajnos ekcémás lettem (munkahelyi ártalom), és problémásak lettek a bőröm számára az eddig használt agyon parfümözött tusfürdőim. Ez viszont abszolút nem bántja a bőrömet, kellemes, tisztaság illata van. Jobb nem lett az ekcémám tőle, amit nyilván nem is vártam el tőle, viszont tényleg nem irritálja az amúgy is igénybe vett bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Melina93

2019. december 2.

Nagyon szeretem ezt a Baleas terméket is! Pikkelysömörös bőrre tudom ajánalni. Nem szárít ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

juditprehalek

2019. november 2.

Örök kedvencem,friss illat,száraz börre tökéletes.
Több Balea tusfürdöt is kipróbáltam,de ehhez mindig visszarérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

Örök kedvencem,friss illat,száraz börre tökéletes.
Több Balea tusfürdöt is kipróbáltam,de ehhez mindig visszarérek.

kolesgolyo

2019. augusztus 10.

A kedvenc Balea tusfürdőm. <3 Számomra olyan tisztaság illat, semmi extra, de az egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége. A többi Balea - s tusfürdővel ellentétben az illata fürdés után is megmarad. Nem irritál, nem viszketek tőle. Állandó darab. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Viki0922

2019. július 31.

Kedvenc baleás tusik között tartom számon 🙈 imádom a kellemes illatát,jól tisztít és kellően habzik :) bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Anheszenamon

2019. június 27.

Szeretem a Balea tusfürdőket, de ez nem lett a kedvencem. Egyszerűen nem tetszik az illata, így inkább a férjem használta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

anitram

2019. június 25.

Sokáig csak szemeztem vele, de azért nem vettem meg, mert a dobozban nem tetszett az illata. Aztán edzésre elfelejtettem tusfürdőt vinni és ezt kaptam kölcsön az egyik barátnőmtől. Még aznap vettem magamnak is. Nem szárít, szerintem nagyon különleges, már-már elegáns illata van. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

CrazyKid

2019. április 8.

Nagyon vakaróztam és száraz volt a bőröm, valószínűleg a víz klórossága miatt, de ez segített. Tényleg nem szárít, jól habzik, és beleszerettem az illatába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

HNReni

2019. március 9.

Az illata kellemes, diszkrét és nem túl édes, enyhén púderes, jól habzik és megfelelően tisztít. Nem szárítja a bőrt. Ár érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Noyko

2019. február 22.

Óh,igazi lágy,könnyed illat! Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Óh,igazi lágy,könnyed illat! Ennyi pénzért ajándék.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice