Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az enyhe összetevőknek köszönhetően optimálisan tisztítja az érzékeny bőrt. Aloe vera, B5 provitamin és polifruktol hatóanyagai megőrzik a bőr nedvességtartalmát, és megbízható védelmet nyújtanak a kiszáradása ellen. Különösen kímélő formulájának köszönhetően mindennapos tusolásra alkalmas.

• pH-bőrbarát
  • enyhe illattal
  • kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják
  • vegán

1983at2

2021. április 9.

Mindegyik Balea tusfürdőt szeretem az összetevők és a jó ár-érték arány miatt, de ez a kedvencem, mert egész semleges az illata, hétköznapokon ezt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

jibjab

2021. április 4.

Visszafogott illat, jól habzik, nem szárít, kellemes, friss érzetet ad. Nagyon sokszor újravettem már, régóta tartó barátság ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

netti1990

2021. április 3.

Nagyon finom,krémes-aloe vera illata van 😊❤
Jól habzik,jól tisztít 😊
Nem szárítja a bőrömet.
Érzékeny bőrűeknek bátran ajánlom 😊
Az illata nem marad meg sokáig a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Nagyon finom,krémes-aloe vera illata van 😊❤
Jól habzik,jól tisztít 😊
Nem szárítja a bőrömet.
Érzékeny bőrűeknek bátran ajánlom 😊
Az illata nem marad meg sokáig a bőrön.

Dyana91

2021. február 24.

Ár-érték arányban jó tusfürdő, fürdőszobában alapdarab. Illata kellemes, nem túl erős, jól habzik és nem vettem észre, hogy szárítaná a bőröm, de 5 csillagot csak akkor tudnék adni, ha SLS mentes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Kremcica

2020. december 24.

Végre nem egy lehengerlő illatú Balea tusfürdő. A flakonból különösebben nem tetszik, érzek rajta valami mellékillatot. Fürdés közben azonban ezt már valahogy eltűnik és kellemes illatú és állagú tusfürdőt kapok. Nem szárítja a bőrömet, nem irritál, habzik és jól tisztít. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

pepszi

2020. október 26.

Ebből mindig kell otthon lennie. Ha már unom a gyümölcsös/virágos illatokat, ehhez nyúlok! Mindent tud, amit egy tusfürdőnek szükséges. Az illata nagyon kellemes, kicsit megmarad a bőrön, nem szárít. Az ára is baráti.
Nálam abszolút 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Nálam abszolút 5* :)

Vivien77

2020. szeptember 3.

Imádom a balea limitált kiadású tusfürdőjeit, mindig veszek egy kettőt, ha betérek a dmbe. Ez az egyik kedvencem, kellemes illata van és nem erős, tökéletes az érzékeny bőrre. Ráadásul nagyon jó árban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Nicu

2020. augusztus 5.

Diszkrét aloe vera illata van. Jó krémes, jól habzik, nem szárít, nem irritálja a bőröm. Kár, hogy nem próbáltam ki előbb, de újraveszem, ha nem vágyom a nagyon illatos tusikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

lecsapaketchup

2020. március 30.

Nagyon szuper ez a kis termék. Sajnos ekcémás lettem (munkahelyi ártalom), és problémásak lettek a bőröm számára az eddig használt agyon parfümözött tusfürdőim. Ez viszont abszolút nem bántja a bőrömet, kellemes, tisztaság illata van. Jobb nem lett az ekcémám tőle, amit nyilván nem is vártam el tőle, viszont tényleg nem irritálja az amúgy is igénybe vett bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Melina93

2019. december 2.

Nagyon szeretem ezt a Baleas terméket is! Pikkelysömörös bőrre tudom ajánalni. Nem szárít ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice