Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kategória:   Samponok

Szenzitív sampon Aloe Verával mindenféle típusú hajhoz és érzékeny fejbőrhöz.

Szilikonmentes

kisizé

2017. november 3.

kedvenc! imádom az illatát, jól tisztít és rendben tartja az én problémás hajamat is :) az ára már csak hab a torán
azonban venni akartam a következő flakonnal és sehol sem találok... megszűnt volna? :o

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Nicolett022

2017. július 21.

Használtam már Baleás sampont, ami jó volt, gondoltam megint veszek egyet, hátha ez is bejön. Hát nem, a hajam nagyon nem szerette, hamarabb zsírosodott, lelapult, az amúgy is nehezen fésülhető hajam még katasztrofálisabb lett. Pár használat után átpasszoltam egy barátnőmnek, az ő hosszú, dús hajára viszont jó volt, úgyhogy jár neki a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

sanci85

2017. május 24.

Kíváncsiságból megvettem ezt a sampont, vajon milyen lehet. Nagyon olcsó volt 350ft-ért vettem a dm-ben.1hónapig se tudtam használni, az én hajam nem szerette. Közép hosszú hajam olyan gubancos volt hogy kifésülni kész gyötrelem volt, pedig balzsamot használtam hozzá. A habzása nem valami erős, az illata gyenge nekem,egy napot se bírt ki szinte a hajam olyan gyorsan zsírosodott.. Azért adok 2csillagot az ára miatt, és hogy szilikonmentes. Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Patriciam

2017. április 22.

Teljesen okes sampon, regen nagyon viszketett a fejborom de ez szinte teljesen elmulasztotta. Jo illata van,olyan fajta amit a flakon vegere sem unok meg:D
Az en hajamnak nagyon jot tett, eleg csak 4 naponta mosnom es ugysem full zsiros pedig regen mar a 2napon szarazsamponoznom kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

cintialaura

2017. április 3.

Ne, ne, ne és ne! a Gyorsan zsírosodó hajam nagyon lelapította, csomósította, és ami a rosszabb, hogy olyan mértékű viszketést váltott ki másnapra a fejbőrömön, amilyet 20 év alatt még soha, semmitől nem éreztem. Szerencsére, mivel visszatudtam magam fogni, és nem nyúlkáltam a nap folyamán a fejbőrömhöz, ma újra megmostam a Syossommal, és javult a helyzet. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

klnfranciska

2017. január 6.

Jó kis sampon, mikor a balea volumen növelős samponja kiszárította a fejbőrömet és nem akart rendbe jönni, akkor vettem ezt. Nem azt mondom, hogy rendbe hozta egy-kettőre, de nem rontott a helyzeten és előbb-utóbb rendbe jött. Jól habzik, tisztít, nem irritál, az illatát is szeretem, plusz szerintem ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

nagyer78

2016. december 8.

Nagyon jó sampon, amikor már semmi nem használt, és minden baja volt a hajamnak , akkor vettem ezt, és annyira jó hatása volt, hogy el sem hittem, hogy ez az olcsó kis sampon milyen hatásos tud lenni. Iszonyat korpás volt, viszketett (sebesre vakartam) zsíros, és hullott is nagyon, nem volt tartása, a vége úgy állt, mit a seprű, tehát a legborzasztóbb állapot, amit el lehet képzelni, és már első mosás után minimálisra redukálta a korpát, a zsírosodás is megszűnt, és a hajhullásom is mérséklődött három hét alatt. Szerintem nagyon jó választás, ha valakinek már lehet azért van minden haj-baja, mert kikészítette a fejbőrét a sok illatanyagot, tartósítószert, agresszív tisztítószereket tartalmazó sampon, ill egyéb hajápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

ava

2016. május 4.

Olcsó,mindennapos használathoz megfelel,kellemes illat,más ,drágább ,többet igérő samponok sem jobbak,sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

alvingirl

2016. április 27.

Nekem nagyon bevált, nem lesz tőle sem jobban, sem kevésbé zsírosodó. Jól tisztít, az illata is tetszik, az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

nussera

2016. április 20.

Számomra egy elég felejthető élmény volt, se nem rossz, se nem jó. Még egyik nyáron használtam, mivel a meleg időben gyakrabban szoktam hajat mosni, gondoltam egy Sensitive sampont választok. Megfelelően tisztított, tetszett, hogy olyan semleges az illata, de újra nem venném. Kicsit talán zsírosította a hajamat, de mivel nyáron amúgy is gyorsabban zsírosodik, nem merem 100%-ban a termékre fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.