Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2016. május 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A B5 provitamin védi az érzékeny bőrt. Az innovatív, hidratáló hatású Poly-fruktol hatóanyag segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Ph-bőrsemleges. Nem tartalmaz színezéket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorabeata

2015. december 8.

Kellemes, visszafogott illat, és nem irritálja a bőrt. Nem szárít. Ár-érték arányban abszolút befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

hanna

2014. október 17.

Nagyon szeretem az erōs illatokat, viszont a bôröm egyre érzékenyebb. Abszolút pozitív csalódás, kifejezetten van illata, ami finom, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

senskin

2014. július 10.

Szokásos sajátmárkás illatú szenzitiv tusfurdő, ami jó és kellemes. Általában az üzletek sajátmárkás dolgai hasonló illatokban díszelegnek a tusfürdők ezen formájában. Nem rossz, de ritkán veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

sztikke

2014. július 1.

Szeretem ezt a tusfürdőt, mert nem szárított és az ára is jó, de én hiányolom a finom illatot, amire szükségem van fürdés közben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

malvina

2014. május 11.

Régebben használtam ilyet, több flakonnal is elfogyasztottam. Nem emlékszem, hogy szárított volna, de nem is hidratált, arra kellett a testápoló 2 naponta. Az állaga viszonylag híg volt, de nem fogyott gyorsan. Az illata meg egy ősrégi játékbabám hajának illatára - helyesebben illatosítására - emlékeztetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

regi90

2014. május 11.

Mióta ráleltem, csak ezt használom. Nagyon érzékeny bőröm van, és ez megnyugtatja. Az illatát is szeretem, az ára is jó. Nagy kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

galagonyanya

2014. április 21.

DM-es nyereményjáték során lett az enyém. Ötéves kisfiamat szoktam vele fürdetni (imádja), nem szárítja a bőrt. Összehasonlításképpen, az Yves Rocher levendulás tusfürdőjét használtuk korábban, mert szereti a levendulaillatot. Nem panaszkodott, hogy húzódna tőle a bőre, vagy valami - az én kezem annál inkább! Na, ehhez képest ez a tusi maga az álom. Az illata különösen finom, igazi tisztaságillat, a régi Niveákra emlékeztet. És igaz, hogy úgy nyertem, de szívesen megvásárolom ezután, teljes áron is (ami kb. 400 Ft). Szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

sabrirory

2013. december 2.

Ő volt , aki az áfonyás mellett haza jött velem. Az illata inkább babafürdetőre hajaz :) Az állaga folyósabb,mint a többi balea tusfürdőé és tényleg nagyon gyengéd (érzékeny eléggé a bőröm). Szárítani sem szárít. Max pont!:) (Enyémnek kicsit másabb már a csomagolása)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

zsoxcore

2013. november 22.

Jelen pillanatban ezt a tusfürdőt (is) használom. Megvagyok elégedve vele. Nagyon kellemes illata van. Amolyan átlag, egyszerű illat szerintem. Nem vált ki allergiás reakciót, nem szárít, semmi rosszat nem tudok elmondani róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

fdorottya

2013. november 11.

Az illata kellemes, és ezzel ki is merítettem, hogy milyen tapasztalataim vannak! Iszonyat szárít, és nagyon sok kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol