Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes ápoló sampon könnyen zsírosodó hajra és száraz hajvégekre, alma illattal, B3 és B5 vitaminnal, mely eltávolítja a felesleges zsírt, tisztítja a fejbőrt és frissítő, élénkítő érzetet biztosít. Haja regenerált és friss lesz. Vegán termék.

Dorotii66

2021. február 23.

Az illata nem rossz, a hajam viszont ugyanolyan zsíros maradt, 3 nap helyett ezzel 2 naponta kell mosni. Nyilván háromszáz forintért nem is vártam többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

lZsuzsi

2020. november 20.

Jo illata van, hajamat nem szaritotta, de semmi plusz elmeny nem nyujtott. A hajam talan gyorsabban zsirosodik tole 1 nappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Puszedli83

2020. október 18.

Nem volt rossz sampon, de nem igazán tolta ki a hajmosást. Jól habzott, jól tisztított. Az árát mindenképp megéri. Egyszer még lehet újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Imadoktesztelni

2020. május 17.

Ennyi pénzért nem vártam sok mindent, de nekem nem volt semmilyen hatása. Igazából könnyen zsirosodó a hajam és már sok terméket kiprobáltam. Nem mondom, hogy termék csak nekem nem vált be. Az illata nem rossz viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

csiniteki

2020. április 28.

Tuti,hogy újraveszem.Nekem nagyon hamar újrazsírosodik a hajam ,és ezzel a samponnal kitudok tolni még 2 napot.Finom illata van,igazi friss érzés vele hajat mosni. Szépen fénylik tőle a hajam .Nem mindig a nagyon drága sampon a legjobb.Nem viszket a fejbőröm tőle, nem okoz patikat a nyakon se.Újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

SmellSpirit

2020. április 24.

A zsírosodást megszűntette, a hajam nem szárította, nem hámlott a fejbőröm, a hátközépig érő hajamra nem kellett egy alkalomra a fél flakont kinyomni. Jól tisztít, isteni az illata, de rettenetesen viszket tőle a fejbőröm... Lehet vegyesen fogom használni másik samponnal mert jól hat és nem kerül vagyonokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

lianex

2020. április 16.

Háromszáz forintért nem voltak nagy elvárásaim, nem számítottam fényes, dús hajkoronára, egyszerűen csak tiszta hajra. Gondoltam jó lesz ez, amíg itthon vagyok home office-ban. Első próbálkozásnál valószínűleg túl kevés sampont használtam, mert száradás után gyakorlatilag ugyanúgy nézett ki a hajam, mint hajmosás előtt (vagyis jó zsíros volt). A második alkalomtól többet használtam, így már szép tiszta és jó illatú lett a hajam, de nem sokkal később annyira kiszáradt a fejbőröm, hogy kis hámló darabok potyogtak a hajamból. Sajnos abba kellett hagynom a sampon használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

Anheszenamon

2020. január 19.

Nagyon olcsó és tényleg segít a zsírosodás visszafogásában. Viszont amiért levonok egy csillagot az amiatt van, mert észrevettem, hogy szárítja a hajvégeket. Ennek ellenére valószínű, hogy újra fogom venni, mert a hajvégekre egyébként is használok balzsamot meg hajtápláló olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

tyutyu

2019. november 2.

Nagy meglepetést okozott. Jó értelemben!! A vékonyszálú zsírosodásra hajlamos hajam egyre szebb, puhább, és fényesebb, mióta ezt használom. Kevésbé zsírosodik, elég a 4.nap hajat mosnom. Már a 2.flakont kezdtem meg, az elsőnél még nem voltam biztos abban hogy ilyen jó lesz a hatása, mert szilikonmentes, a hajnak is át kell állnia, ha előtte szilikonos sampont használunk. Szerintem mások is próbálhatnák tovább, hátha hosszabb távon fejti ki jó hatását. Olcsó és szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

anitaweber1991

2019. október 23.

A hajamra sajnos nem vált be, mert nagyon kiszárította. Az illata viszont nagyon jó! Fürdéshez tökéletes! :- ) Nekem "tusfürdő"-ként újra vevős! :- )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.