Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 31.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, volumennövelő sampon vékony szálú hajra, maracuja illattal. Ragyogóvá, erőssé teszi a hajat, a B3 vitamin és B5 provitamin pedig több rugalmasságot ad. Vegán termék.

emb1p3

2020. május 29.

Mivel nem babrálom a hajam semmivel (festék, vasalás), így számomra tökéletesen megfelel, 4-5 naponta mosok hajat, nem zsírosít, szép fényes és könnyű a hajam tőle. A szaga ellenben borzasztó, mintha valaki kihányta volna azt a dobozon látható maracuját, de elviselem, mivel nem marad meg a hajon. Igazán tehetnék bele a Gliss Kur-ok illatanyagát, gondolom pont ugyanannyiba kerülne. A szaga miatt valószínűleg nem veszem újra, és egyébként az a benyomásom, hogy az összes, számomra egyébként minőségileg megfelelő drogériás samponnak megdöbbentő stich-je van, a Rossmann-os vonal is pont ilyen elborzasztó. Pont olyan hibás elképzelésnek tartom az alapsamponok illatosítását, mint az orchidea-illatú WC-sprayket: a zavaró szag elfedésére nem alkalmasak, csak még gyomorforgatóbbá teszik azt egy furcsa és teljesen természetellenes illatkomponenssel. Na, mindegy, csak kedvem volt nyavajogni kicsit egy tipikus first world problem kapcsán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

kata07

2020. március 22.

Valahogy engem a márka samponjai nem igazán kedvelnek.Nem hozta azt a hatást amit ígér.Nagyon sajnálom, de nem veszem úja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

dreammiyss

2020. február 4.

Nem vagyok elragadtatva tőle. Teszi a dolgát, amit egy samponnak kell, de különösebb hatást nem nyújtott. Kétlem, hogy ismét megvásárolnám, inkább keresgélek még : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Reeku

2020. január 23.

Adtam még egy esélyt, de ez volt az utolsó... volument nem ad, helyette gyors zsírosodás, ami miatt 2 naponta kellene mosnom. A 400 ft-ot elengedtem, jó lesz selyem mosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

tátombák

2019. július 20.

Volt korábban szilikonmentes Balea samponom, ami nagyon kiszárította a hajamat, úgyhogy félve próbáltam ki. Kellemes illata van, de már használat közben is olyan száraz érzésem van tőle. Legnagyobb meglepetésemre nem szárította ki a hajam, sőt, szép selymes lett tőle. A fejbőröm viszont nem szereti, száraz, viszket tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Aquila

2019. május 2.

Nehéz bármit is mondani róla. Elfogyott egy flakon, de na. Az illata jó, viszont a hajon ez nem nagyon marad meg. Én úgy vettem észre, hogy eléggé szárítja is hajamat, plusz e mellé valahogy nem tisztít túl jól. Az ára nyilván messze elmarad a jobb samponoktól, de ettől még én nem fogom többet megvenni, mert így is pénzkidobásnak éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

lydia

2019. február 3.

Nekem bevált. Nagyon finom illata van. Nem szárítja és nem is zsírosítja a hajam. Dúsító hatást nem vettem észre. De ennyiért szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Gyevocska

2019. január 13.

Az összes szilikon mentes sampont kipróbáltam már a Baleától. Kizárólag az illata miatt vettem meg, a dúsítás most nem volt cél. Pár hónapja használtam először. Tapasztalat: viszket a fejem, már a 2. naptól. Próba kemence, még egyszer megmostam vele. Még mindig viszket a fejem! No, 1 hónap pihentetés után-miközben persze a viszketést kikúráltam hajpakolásokkal- újra próbáltam. És most viszket a fejem tőle!!!!
Bukta, hogy egyből 2 flakonnal vettem. Pozitívum, hogy nem drága, így felmosáshoz elhasználom. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.