Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős védelem 24 órán keresztül,alumínium nélkül.Lótuszvirág kivonattal,púderes illattal.Vegán.

Kittyki

2019. június 17.

Több mint 1 év használat után se fogyott még el. Az illata is jó, habár ez sem szüntette meg az izzadást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Gina19

2019. február 11.

Tavaly vagy tavalyelőtt nyáron kezdtem el használni, akkor nem volt túl hatékony, félreraktam. Nemrég újra a kezembe került, és úgy tűnik, télen jól teljesít, pedig néha még ilyenkor is átizzadok, de ha ezt használom, akkor nem. Az illata viszont kicsit zavar, alapvetően nem lenne rossz, de nagyon erős, néha még a parfümöm is elnyomja. Nem érzem indokoltnak. Ár-érték arányban amúgy jó, tekintve, hogy alumentes, szóval erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

lillatt

2019. január 23.

Eddigi leghatásosabb alumíniummentes dezodor, amit próbáltam, de azért nem tökéletes. Árban is erős, más márkák sokkal drágábbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

zsofi017

2019. január 21.

Nem használt. De legalább olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Nem használt. De legalább olcsó.

Imo

2018. november 21.

Az évek óta jól bevált Rexona Biorythm helyett vettem, bár az tökéletes minden szempontból, de szerettem volna elhagyni az alumínium sókat. Ez a kis baleás csoda nagyon jó árban van, finom illatú, nem hagy foltot, sokáig érezni, számomra az egyetlen szépséghibája, hogy nincs olyan jó izzadásgátló hatása mint a Rexonának. Mindenesetre sokáig elég lesz, és nagyon úgy néz ki hogy újravevős 😊 Még kísérletezgetek vele 😉

Update: Sajnos mégsem bírta a nyári hőséget úgy, ahogyan kellett volna, így kénytelen voltam visszatérni a Rexona termékeihez. Mondhatni a kánikulában megadja magát, így kb még fél flakonnal megvan, de nem tudom, hogy el fogom-e használni 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

kobormacska

2018. szeptember 12.

Edzesre kerestem egy olcsobb sprayt, ez nagyon jol bevalt. Finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Edzesre kerestem egy olcsobb sprayt, ez nagyon jol bevalt. Finom illata van.

carolinett33

2018. március 28.

Engem az Olympéára emlékeztet kicsit az illata, csak gyümölcsösebb. Nagyon jó minőségű, egész nap érzem magamon, különleges parfümös illat de nem tolakodó. Nekem bevált, bár a fújókája az enyémnek rossz volt, nem jött belőle rendesen, fejjel lefelé kellet tartani, rázogatni stb, nagyon idegesítő, de ezért nem pontozom le, biztos csak az enyém volt ilyen. Ruhákat nem fogja be, bőrön nem látszik. Csak a változatosság miatt veszek másikat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Cherryeszti

2018. március 6.

Golyós deo fölé használom és együtt szuper a kettő. Tényleg sokáig tart és nagyon jó az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Yubiri

2018. március 2.

Számomra nagyon virágos az illata, emiatt nem tetszik.
Az izzadást jól gátolja, a ruhán nem hagy foltot.
Sokáig elég a tartalma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Számomra nagyon virágos az illata, emiatt nem tetszik.
Az izzadást jól gátolja, a ruhán nem hagy foltot.
Sokáig elég a tartalma.

Csutak

2018. február 25.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom, nem túl erős illata van és nem hagy foltot a ruháimon és ha nem erőltetem meg magam annyira, akkor még az izzadás ellen is hatásos. :) Az ára pedig verhetetlen, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol