Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. március 12.

Kategória:   Fürdőtermékek

Relaxáló fürdősó az otthoni spa-élményért, kókusz és liliom illattal, természetes tengeri sóval.

Tvylvis

2018. március 28.

Tiszta tengerpart-feeling, szép türkizre festette a vizet. Jó kis művi illat, amiből én a kókuszt egyáltalán nem érzem, csak valami egzotikus virágillatot, kissé parfümös verzióban. Nem irritált, viszont kissé szárít, kötelező utána a testápoló. Nálam erősen az egynek elment kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Csalódtam, mert vártam a kókuszt, erre egyáltalán nem volt kókusz illata, így nem is vettem többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Banszky

2017. február 4.

Jó illata van viszont nem igazán tett semmit. Nem hidratált,a vizet is csak addig színezte be kékre míg bele nem dobtam és fel nem oldódott. Egyszeri használatra relaxálni jó, de többet nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Helene

2017. január 3.

Én két részre osztottam el. Fantasztikus ez az illat. Én inkább a liliom illatot éreztem erősebben mint a kókuszt, de fantasztikus élményt nyújtott. Nem szárított a bőrömet, hanem mintha hidratáltabb érzést nyújtott. A benne lévő tengeri só, még jót tett a térdízületeimnek is. Az illatot még akkor is éreztem mikor kiléptem a kádból. Érdemes egy ilyen kényeztető spa élményt a hét közepére beiktatni. Kiszállva a kádból, hihetetlen hogy mennyire jobb hangulatja lesz, olyan mintha kicserélték volna az embert. :) Biztos még újraveszem később, de most más után nézek, mert szeretek kísérletezni az illatokkal. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

csokibeka

2016. december 5.

Nagyon finom illata van, én még félóra múlva is éreztem. Használata után puhább a bőröm, mintha habfürdőt használtam volna és nagyon tetszik, hogy színezi a vizet. Nekem jobban tetszett, mint a rózsaszín változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

lovecreams

2016. november 23.

Nem nyűgözött le. A vizet enyhén kékre színezi, de nem durván. A kókuszt sajnos egyáltalán nem érezni és a liliom intenzív illata is eltűnik a fürdés végére:( Plusz pont, hogy nem szárítja a bőrt. Egyébként a tasakon van egy illatpróba, ahol meg lehet illatolni, hogy milyen is ez a fürdősó valójában. 230 Ft volt, nem mondom, hogy pénzkidobás..de jobbra számítottam. Egynek azért jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 42051, Yellow 10 Lake / CI 47005

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.