Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Éjszakai arckrém szalicilsavval és cinkkel problémás bőrre. Intenzív védelem pattanások ellen.

Linuxo

2018. május 22.

Borzasztó olcsón, 450 ft körül sikerült hozzájutnom, mikor elkezdték kifuttatni. A legnagyobb problémám vele, hogy lukacosodik, szinte le lehet "radírozni" az arcról, miközben eldolgoznám. Az illatán még úgy ahogy túl tenném magam, de hogy reggelre zsírban úszó arcra kelek?!!? Nem is értem... Elhasználtam, de nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

csomoviki

2018. május 18.

Update.
Azóta már negyedszerre vettem újra annyira bevált. Ma is kerestem mert megint elfogyott, de nem találtam egyik dm-ben sem. Reméelm nem vonták ki a forgalomból.

Először kétkedve vettem a krémet de akciós volt, gondoltam teszek egy próbát. Nagyon bevált. Este lefekvés előtt bekenem az arcom és a zsíros bőröm széppé és simává teszi illetve ami pattanások amiket láttam, hogy kezdenek kitüremkedni, azokat is leszárította. Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Update.

orybea

2017. december 21.

Este viszem fel, csak ahova kell. Hamar beivódik. Ütős a hatása a cink és szalicilsav kombinációtól. A parfümöt elhagyhatták volna. Másnap jócskán hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

dali

2017. augusztus 26.

Teljesen be voltam sózva amikor anno megvettem, ám óriásit csalódtam: bármilyen vékonyan is kentem fel, kukacosodott rajtam. Az olcsósága, illetve jó minőségű csomagolása miatt megkapja a két csillagot, de sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

stimea

2017. augusztus 26.

Nem igazan tudom hova tenni ezt a kremet. Az itteni velemenyek alapjan izgatottan vettem meg es vartam a csodat. Kb fel eve van meg, hasznalgatom de nem sokat segit, sot. Neha lehuzza a gyulladast de ez nem mondhato el rola mindig.
Kozepes a teljesitmenye, nem igazan gyozott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kozepes a teljesitmenye, nem igazan gyozott meg.

Ancs527

2017. augusztus 17.

Az itt írt vélemények alapján esett erre és nappali társára a választásom, és nem bántam meg. Sok hidratáló krémet használtam már, de egyikkel sem voltam ennyire megelégedve. Nem hagy ragacsos érzetet, elég belőle nagyon kevés is, és nem lesz reggelre olyan zsíros a bőröm. A pattanásoknak pedig -
azokon az egy heteken kívül, amikor sajnos elkerülhetetlen - semmi nyoma sincs szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

curlyangel

2017. május 13.

Éjszakára nagyon jó volt, sok pattanást megakadályozott. Amikor elfelejtettem használni sokkal több patival keltem fel. 2 tubust használtam el belőle míg végül áttértem a teafaolajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

tomkogy

2017. május 10.

Öregedő, mitesszeres bőrömre soha nem jutott volna eszembe ezt a krémet megvenni, de a sok kedvező vélemény hatására és a szalicilsav összetevő miatt beszereztem (most akciósan 400 Ft-ért!). Hihetetlen, de szinte kivasal reggelre, a miteszerekkel kapcsolatban kétszeri használatot követően nem tudok véleményt írni. Ennyi pénzért kihagyhatatlan vétel az érett, de problémás, egyenetlen bőrüek számára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

cicc

2017. május 3.

Nekem sajnos nem gatolja a zsirosodast, de kb 3 hete hasznalom es lenyegesebben kevesebb a gyulladt patim!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Miaaa29

2017. április 24.

Eddig két alkalommal használtam.
Kellemetlen illatú, illetve felkenés után pár perccel kukacosodik az arcomon, pedig nem járt le a termék.. Arra gondoltam talán ez lehet az oka..
Más is járt így?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Eddig két alkalommal használtam.
Más is járt így?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer és felületaktívanyag.