Balea

Ár:   299 Ft és 579 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: N.A., az összetevőket feltöltötte: RonjaR, Módosítva: 2021. február 5.

Ár:   299 Ft és 579 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult összetétel!

Intenzív hidratálás testre és arcra ápoló olajakkal és E-vitaminnal. Nagyon könnyen felszívódó krém, mely nem hagy zsíros utóérzetet.

Vegán termék

epidermisz

2022. május 14.

Olcsó és nagy kiszerelés, ezért szeretem. Ha véletlen kidörzsölődik a bőröm, olyankor enyhén csíp, illetve előfordult már, hogy összeveszett picit a Balea Med lemosómmal, de ha várok pár percet mosás és a hidratálás között, nem közvetlenül utána kenem fel, akkor nincs semmi gond. Már újra is vettem egyszer, és kitart kb. fél évig tapasztalataim szerint. Az illata kezdetben kicsit furcsa volt nekem, de hozzászoktam aztán, az állaga pedig könnyed. A jővőben valószínű próbálgatok majd más hidratálókat is, de egynek teljesen jó. Az biztos, hogy ár-érték arányban nehéz ennél kedvezőbbet találni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

Kutyafule

2022. április 4.

Tetszett a visszafogott megjelenés, szépeket ígért, ráadásul olcsó és sok.... Ha amúgy minden rendben van a bőrömmel, meg mondjuk nyár is van akkor teljesen rendben van, könnyen felszívódik, nincs zsíros érzet. DE! Ha egy picit is szárazabb a bőröm, csíp, mint a pusztulat, nem tudom elég gyorsan lemosni az arcomról. Azért el fog fogyni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

aalexaa

2022. január 31.

Nagyon szeretem, olcsó, kiadós mennyiség, kellemes, visszafogott illata van és remekül hidratál. Nekem könnyen beszívódik és nem marad ragacsos, szerintem akiknek ez a problémájuk, azok bőöőven túl sokat használnak belőle. Ici-pici elég belőle, kb a fele-negyede annak, amit elsőre gondolna az ember, épp ezért nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Mantra

2021. december 8.

Megvettem a sok jó értékelés miatt, de számomra óriási csalódás. Nem akar beszívódni, kenegettem magamon a fehér réteget, utána is ragacsosnak éreztem. Teli tégellyel dobtam a kukába, kézkrémnek sem kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 8.

writa

2021. november 21.

Az egyik legjobb kézkrém, jól hidratál és egész gyorsan beszívódik.A kisebb, tudusos kiszerelést használom, az higiénikusabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Adrienn6

2021. október 3.

A pár órája borotvált lábamra kentem rá, 2 perc alatt kipattogzott és elkezdett égni. Nem az én bőrömre találták ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

Panni21

2021. május 14.

Eddig Nivea Soft-ot használtam, de ez olcsóbb volt, így legutóbb ezt hoztam haza, most már nem is váltok vissza. Az illata nagyon hasonlít a Nivea-hoz, nagyon szeretem. Sokkal jobban hidratál, mint az előbbi, szebbek az összetevői is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Olív

2021. április 26.

Testre használom, de már arcra is próbáltam. Nagyon tetszik, egyszerű, könnyen beszívódik, az illata nem hivalkodó, inkább frissnek mondható. Ennyi pénzért megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 26.

mucskalaura

2021. április 9.

Teszi a dolgát, semmi bak nincs vele. Az ára szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Teszi a dolgát, semmi bak nincs vele. Az ára szuper.

virnajnifr

2021. március 8.

Nagyon szeretem, hamar beszívódik, illata nem tolakodó, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagyon szeretem, hamar beszívódik, illata nem tolakodó, jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate