Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő mandula és gyapotvirág illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

d.anett89

2024. május 15.

Rettenetesen szárítja a bőrt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

Rettenetesen szárítja a bőrt

Bubucim

2024. május 15.

Nem régiben került rá sor, hogy használjam, eddig a fiók mélyén pihent. Én vagyok az a kivétel, akinek nagyon kevés Balea tusfürdő jön be. Szerintem az elmúlt évekből legfeljebb 5 olyat tudnék mondani, ami elnyertem a tetszésem annyira, hogy megvegyem. Ennek sikerült meggyőznie, hogy a kosaramban landoljon, a használat után pedig még nagyobb lett a szerelem. Később láttam csak, hogy sajnos limitált kiadás. Az illata erőteljesen mandulás, olyan mint maga a marcipán. Minden este ellazít elalvás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

zdoreebaba

2023. november 15.

Rengeteg érzés előjött bennem, ahogy levettem a polcról és elkezdtem szimatolni. Mandula és gyapotvirág keveréke került ebbe a limitált darabba. A mandulától első szaglásra marcipán, utána már a zuhany alatt pancsolva a gyapotvirágtól letisztultabb virágos vonalat visz. Eléggé kavargós tusfürdő. Egyébként a gyerekkori Dagály Strandos egész napos fürdőzéseket juttatta eszembe az illata. Ott kavargott a levegőben hasonló illat, akárcsak a naptejeké.
Ha mégis döntenem kellene nekem nagyon tetszik az illata. Állaga krémesebb, bár ennek ellenére nem képez dús habokat a bőrfelületen és még szárít is.
Illatra mondjuk, hogy megnyert, hatásában nem igazán, de egy sajátmárkás olcsó kategóriájú terméknél ez elnézhető. A csomagolása tetszik, jól zárható a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

drebeka

2023. július 4.

Abszolút nem szerettem az illatát, de a funkcióját ettől függetlenül ellátja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 4.

Abszolút nem szerettem az illatát, de a funkcióját ettől függetlenül ellátja.

wildrose

2023. június 24.

Kellemes, édeskés illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 24.

renata.kovacs

2023. június 3.

Az illata tényleg nagyon mandulás, nekem sajnos nem illik a bőrömhöz. Kellemes illat a téli hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 3.

gomoripetra

2023. április 6.

Újdonság varázsa engem is kíváncsivá tett, így kettő tubussal is vásároltam belőle. Igazából hozta ár-érték arányban a dm saját márkás tusfürdőire jellemző minőséget. Az illata nagyon kellemes volt, szerettem vele fürdőzni. Jól habzott és nem volt a bőrömnek vele problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.

indiigo

2023. március 30.

Hát nekem iszonyat kiszárította a bőröm. Nem szokott ilyen gondom lenni a baleás tusikkal, rendszeresen újraveszem őket, de némelyik kötekszik velem :D Egész télen megúsztam idén száraz foltok nélkül, ez most így végszóra márciusra kihozta. Az illata viszont nagyon tetszik, eredetileg emiatt is választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Key4U

2023. március 10.

Jól tisztít, kellően habzik, nem szárítja a bőröm, szóval a szokásos jó minőségű Balea tusfürdő. De. Rajtam/nekem mosópor illata van, nem gyengén. A 3 csillag az illatának szól, maga a termék nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 10.

Cseresznye1006

2023. február 6.

Jó illat, nem szárít jobban mint bármely más tusfürdő, ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.