Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kingácska0807, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea Soft tusfürdők gyengéden ápolják és finoman bársonyossá teszik a bőrét,gondoskodva arról,hogy a zuhanyozás minden nap élmény legyen. A Balea Sotf Öl tusfürdő csodálatosan kellemes érzést nyújt a bőrnek. A növényi olajokat tartalmazó gazdag ápoló formula különösen alkalmas a száraz bőr ápolására, és már zuhanyozás közben is selymessé, bársonyossá varázsolja a bőrt.

kalen

2019. június 1.

Kedvenc tusfürdőm a márkától. Nem szárít, jól habzik és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Kedvenc tusfürdőm a márkától. Nem szárít, jól habzik és finom az illata.

Majida

2019. május 5.

Megvettem a DM-ben mivel nem egy nagy összeg érte és mert jó véleményeket olvastam róla.
A véleményem a termékről: - Selymes puha bőr és nem szárít ami nagyon jó
-Sűrű krém tusfürdő
- Az illata számomra olyan mint a popsi törlőé de kinek mi😅
Nekem nagyon tetszik ez a termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

A véleményem a termékről: - Selymes puha bőr és nem szárít ami nagyon jó
-Sűrű krém tusfürdő
- Az illata számomra olyan mint a popsi törlőé de kinek mi😅
Nekem nagyon tetszik ez a termék

Pecci

2019. április 30.

Finom illatú, krémes állagú, jól tisztító tusi, amely nem szárította a bőröm, hanem puhává, selymesse, kellemes tapintásúvá varázsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

eveartstar

2019. április 30.

Véletlenül fogtam ki a Premier Outlet dmben.
Nagyon kellemes enyhe marcipán illatú, és nagyon finom, puha a bőröm tőle fürdés után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 30.

Véletlenül fogtam ki a Premier Outlet dmben.

sssniki

2018. november 10.

Nem túlzás, ha azt mondom kezet csókolnék annak, aki összehozta ezt a tusfürdőt elöször. Mindentől kiszárad a bőröm, vagy ha épp nem is szárad, kipöttyösödöm. Ez a csoda vegán, ami nálam fontos. Mesés illata és lágy texturája van. Ára is szuper!!! Nem cserélném le semmire! 💚

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

mmaryann

2018. október 31.

Nyáron fedeztem fel, megszerettem. Venni szerettem volna újra, de már nem kapható. Kivonják... Ez az én "szerencsém". Pedig ritkán ragaszkodom egy termékhez, örökösen variálok. Remélem visszahozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

reginagalambos

2018. október 4.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, főként borotválkozáshoz használom. Krémesebb, gazdagabb állagú, de nem hidratálja a bőrt. Bár lehet, nem szárít annyira, mint a többi Baleás tusfürdő... Mindig újraveszem, nagyon szeretem az illatát is. Ennyi pénzért bőven megéri. Egyik legjobb tusfürdője a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

GeoNautic

2018. szeptember 26.

Amint beköszönt a hidegebb időszak, a bőröm igényli az olajos ápolást. Több olajos tusfürdőt kipróbáltam már, de azt gondolom, ez a termék, főleg ennyiért, nagyon megéri. Nem szeretek túl zsíros vagy nehezen beszívódó testápolót használni, és ehhez nem is kell, úgyhogy nálam mindig újravásárolt darab a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Kinleyni

2018. szeptember 11.

Baleák közül szerintem ez meg az After Sun egy alapdarab. Kellemes wellness élmény vele fürdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

missmomsen

2018. augusztus 16.

Megszerettem. Nem szárít, nem húzódik a bőröm tőle, illata tartós, krémes. Eddig Dove párti voltam, de most átállok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0