Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes golyós dezodor finom virágos illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hester

2020. május 26.

Viszonylag elégedett voltam vele, aztán pár hete már egyáltalán nem működik. Vagy jobban izzadok, mint korábban (azt ugyan nem tudom, hogy miért), vagy télen nem tűnt fel, hogy ennyire haszontalan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Wiwienna

2019. szeptember 17.

Hogyhogy ehhez még senki sem írt véleményt?:) na, nembaj akkor fussunk neki..
Nekem ez az egyik kedvenc deom, már számtalanszor újravettem- az eddigi baleás deok közül, ez vált be a legeslegjobban... Az illatát egyszerűen imádom és a hatása is végig érezhető a nap folyamán is. Maximum a nagy nyári hőségekben ajánlom 2x, maximálisan 3x újrakenni.
vitathatatlanul 5* !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hogyhogy ehhez még senki sem írt véleményt?:) na, nembaj akkor fussunk neki..
vitathatatlanul 5* !!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate