Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Frissítő illattal gyendégen tisztít.

Kiszerelés: 300 ml.

Ella

2017. április 24.

Nagyon szerettem az illatát, de sajnos szárított és viszketett a bőröm. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nagyon szerettem az illatát, de sajnos szárított és viszketett a bőröm. :(

straub.stella

2016. január 13.

Jók az összetevői és imááádtam az illatát karácsonyi ajándék volt ez az igazi télies tusfürdő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Dius24

2015. június 1.

Kellemes illata volt de valahogy ráuntam a vége felé de azert elhasználtam! De nem venném újra !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Klau7

2015. május 9.

A Balea termékek nagyon jók, olcsók, fincsik. Sok tusit próbáltam már tőlük, ez az illat nem rossz de csak a nagy télben tudom elhasználni, amugy rendben van mint a tesókái :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

valcsika

2015. március 25.

Illata finom, nem szárít :))jól tisztít :) szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Illata finom, nem szárít :))jól tisztít :) szerettem :)

szagica1981

2014. október 13.

En is nyertem anno aDm-ben,nagyon tetszett az illata azota hogy elfogyott valahogy elfeledkeztem rola.viszont ha vasarlas kozben eszembe jut es lesz belole biztosan fogok venni;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

anitaanett

2014. július 17.

Imádtam ezt a tusfürdőt télen! Annyira kellemes, ünnepeket idéző illata van. A karácsony előtti heteket nem tudnám elképzelni nélküle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Anna0407

2014. június 23.

Még régebben nyertem a DM-ben,azóta nemrég fogyott el ,mert nem voltam oda érte aztán egészen megszerettem az illatát, jól habzott nem szárított.összességében 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

black_cico

2014. május 15.

bevallom, én nagyobb durranásra számítottam mind a három új tusiját illetően.. végül ezt vettem meg, mert ennek még elfogadható az illata, gondoltam később majd jobban megtetszik, de vhogy furcsa módon még mindig nemtom hova tenni ezt az illatot, szokatlan, különleges és nem tudod eldönteni róla, h ez most tetszik vagy sem :D
hatása rendben van, nem szárít, nem zsírosít, kb a szokásos Balea minőség, viszont összehasonlítottam a fekete áfonyással és kicsit mások az összetevők, abban több összetevő van és pont olyanok amik hasznosak.. szóval ez így kicsit olyan szagos lötty amit csak felkenek azt lemosok kategória, de rosszat így sem tudok róla mondani.
nem hiszem, h újraveszem, kézkrémje meg nincs.. ezek vannak az új kollekcióban http://4.bp.blogspot.com/-4bvkAReIedU/UjlR_yB1NnI/AAAAAAAAM0A/TLZz09aMyic/s1600/Balea+Zeitlose+Scho%CC%88nheit+LE.jpg

update: az illata továbbra sem fogott meg, és a hatása is rosszabb volt a megszokottnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Picur01

2014. április 24.

Nagyon finom az illata, és nagyon tetszik a csomagolása is. Kifejezetten téli, karácsonyi hangulatot teremt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol