Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Friss, gyümölcsös illattal hatékonyan véd a testszag ellen.

Kiszerelés: 150 ml

PinkAlien

2018. március 14.

Egyszerűen imádtam az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Egyszerűen imádtam az illatát!

ZsanettBV

2015. december 19.

Nagyon szerettem az illatát,szerintem nem sárgította a felsőket,de sehol se látom már:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Tigercat_haters

2015. május 18.

A tusijával együtt ezt is nagyon-de nagyon imádtam..kár,hogy már ezt sem lehet kapni:(
Azóta sem volt ilyen fincsi illatu deóm:c

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Azóta sem volt ilyen fincsi illatu deóm:c

Roni27

2015. március 5.

Jó ár, kellemes illat, szép külső, csak éppen az izzadásgátló hatása nem jó. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

nettike

2015. január 3.

Szerettem nagyon, a külseje volt ami nagyon megfogott , és persze az illata is isteni , a tusfürőjét is számtalanszor újravásároltam már..igaz az izzadásgátló hatása annyira nem volt jó ..de nem vészes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Laura19

2014. október 5.

Imádom!
Isteni illata van, kicsit emlékeztet anyukáméra. Még el sem használtam ez elsőt, már vettem a 2. flakonnal.
Szerencsére alumentes, és meggátolja a szagokat. 5* ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Imádom!
Szerencsére alumentes, és meggátolja a szagokat. 5* ;)

Baabbii95

2014. augusztus 8.

Nagyon jó vattacukor illata van. :) Imádom. Kettőt is vettem belőle.
De izzadás gátlónak nem mondanám. Arra mást kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Nagyon jó vattacukor illata van. :) Imádom. Kettőt is vettem belőle.
De izzadás gátlónak nem mondanám. Arra mást kell használnom.

Shennny

2014. július 22.

Én is megvettem, egy ideje már váltottam az alu mentes deókra. Nagyon fincsi illata van, nemleszek büdi egésznap és az ára is nagyonjó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

candus

2014. június 17.

Kellemes illatú, egy laza, 25 fokos nyári napon egész nap frissen tart. A flakonja tényleg olyan, mint valami graffitis flakon, bár nekem hamarabb jutott róla eszembe a fújós szúnyogriasztó :D Örülök, hogy megvásároltam, ár-érték arányban kellemes kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

prne0919

2014. május 11.

Annyira jó az illata és használ is! Egyetlen rossz dolog benne, hogy csak limitált termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol