Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Hatékonyan véd a testszag ellen, egész nap biztonságot nyújt.

Kiszerelés: 150 ml

Tigercat_haters

2015. május 18.

Nosztalgiázni akartam egy kicsit,így megvettem,mert le is volt árazva.Hát ez volt életem legrosszabb döntése,utálom az illata egyszerűen hányingergerjesztő.Nem is tudom miért vettem meg,hisz anno sem tetszett,(mindig a barátnőm használta.)
Nahát végülis mindegy,majd elajándékozom neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Nahát végülis mindegy,majd elajándékozom neki.

gyertagyolyo

2015. április 1.

Jó az illata de nem tartós. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 1.

Jó az illata de nem tartós. :P

Erika80

2014. október 4.

Update: Több heti használat után sajnos kijelenthetem, hogy bár az illata nagyon tetszik, mégsem olyan helytálló az izzadság/szag elleni küzdelemben. :(

Eszméletlen illata van, nekem nagyon tetszik. Bár nem mondanám narancs illatnak, nem vehető ki igazán, sokkal inkább érzek egy enyhe kókuszos beütést, de jól eltalálták. Sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Violet 1

2014. szeptember 26.

nekem is inkább kókuszos illat,jobban örültem volna narancsnak, illatosító deonak ruhára jó,de a testszagok ellen nem ezzel fegyverezném fel magam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

v.szilvia789

2014. július 22.

A kiárusított cuccok között árválkodott kettő belőle, hát 400-ért elhoztam egyet. Az illata nem teljesen az én világom, a narancs még oké, de van valami fura mellékzöngéje, egy kis kesernyésség és némi rágógumi illat. Viszont működik, nem izzadok tőle erősen és büdös sem leszek. Viszont nem kifutó cucc, mert más dm-ben tele volt vele a polc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

babyface

2014. június 8.

és IGEN! nálam is szuperül működött pedig ma aszalódtam a melegben rendesen. az izzadást ugyan nem szünteti meg de a szagok ellen maximálisan véd! felüdülés a borzalmas axe deom után :) nekem az illata is tetszik. szerencsére mindkettőt beszereztem, de úgy érzem fogok még venni belőle :) ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

heather

2014. május 14.

Kérem, megtaláltam!
Igen, igen, azt az ALUMÍNIUMMENTES deot, amelyik felveszi a versenyt az alusokkal is.
Reggeltől estig tart, az illata nem világbajnok, de nem is az a fanyar, ami már eleve izzadságszagú:)
10 pont:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Kérem, megtaláltam!
10 pont:))

prne0919

2014. május 11.

Ő is és a társa, a Balea Street Art Deo-Bodyspray Mit Beerenduft is nagyon jól el lett találva. Az illata neki is fantasztikus és egész nap bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol