Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajni959, Módosítva: 2021. január 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztító arc- és ajakradír minden bőrtípusra, narancshéjjal és C-vitaminnal. Simább és egyenletesebb megjelenésű bőrt eredményez. Frissítő citrusillattal.

blumarine

2021. október 10.

Kiváncsiságból próbáltam ki 199 Ft-ot megért. Az állaga elég sűrű, nem tudtam milyen végeredményre is számítsak lemosás után de puha bőröm lett, nem húzodott mint máskor radírozás után. Könnyű lemosni. Heti egy tasak a kettőből elég az illata kellemes, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

Leander

2021. szeptember 1.

Olaj, cukor és egy kis narancslé/héj, szóval nem valami bonyolult cucc, de fantasztikusan hatékony, mégis kíméletes, az illamat mesés, legszívesebben elfogyasztanám. Igazából otthon is könnyen kikeverhető, de utazáshoz például ideális. Friss, ragyogó bőrkép az eredmény, irritáció nélkül, amire élmény sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

AnnaR

2021. március 22.

Ez is olyan maszk, hogy amíg elérhető lesz, addig újraveszem. Nekem sokkal jobban tetszik, mint a kivis verziója. Talán egy kicsit erős az illata, de a hatás, amit a bőrömmel csinál az nagyon jó. Az ajkamat is leradíroztam vele, ha már rá van írva, hogy ajakradír is. Ott nekem kevésbé tetszik, de arcra -nekem - közel tökéletes radír. Eleinte gondolkodtam, hogy érdemes lenne összetörni jobban a cukorszemcséket, de eredetiben akartam kipróbálni. Nem bántam meg. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

mucskalaura

2021. március 22.

Nagyon szerettem, kár, hogy nincs nagy kiszerelésben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Nagyon szerettem, kár, hogy nincs nagy kiszerelésben

Saranhuone

2021. március 19.

Nagyon bejött, nem karcolja szét az érzékeny bőrt de mégis radíroz, szeretem az illatát is. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

juditjanka

2021. március 19.

Szuper radír, nekem sokkal jobban bejött, mint a kivis. Nagyon kellemes narancsos az illata, kíméletes, és mintha utána kicsit hidratálna is, a kivistől iszonyúan kiszáradt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

AkInImOd

2021. március 11.

A kiwis nekem nem volt az igazi hosszú távon, de megláttam ezt és megtetszett. Nagyon finom narancs illata van, de számomra mintha lenne benne valami enyhe füstösség is, és ezt a párom is kiszúrta. A cukorszemek nagysága megfelelő. Nekem ez is hagyott egy vékony bevonatot az arcon lemosás után, de ez nem volt zavaró, éreztem, ahogy táplál. Kiütéseim sem lettek tőle. Már kétszer használtam, nagyon bejön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Saku28

2021. február 9.

Nem rossz termék, bár a radírozáson kívül nem éreztem semmi pluszt. Kellemes narancsos illata van, inkább a durvább, nagyobb szemű cukorból. Egyedül a kiszerelés kényelmetlen nekem, a kis tasakból nehéz kipergetni a nedves cukrot és mivel nem igazán jól visszazárható egyszerre el kell használnom az egyik kiscsomagot - ami az egész arcomra kevésnek tűnt, csak az orrom környékére pedig soknak. Tubusos verzióban nyerőbb lenne nálam, de így sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

d.anett89

2021. február 6.

Szeretem. Kiwis után ez a másik kedvencem . Kellemes az illata számomra, könnyen felrakhato,tetszenek benne a narancs hejak is. Könnyű lemosni. Mindig újra veszem. Arcom,ajkaim puhábbak tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.