Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Szövetmaszk mangó kivonattal, friss trópusi illattal. Nyugtat, hidratál, a benne lévő mandulaolaj lágyítja és sugárzóan ragyogóvá varázsolja a bőrt.

manimania

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Már régebben elhasználtam, csak gyűlt az üres flakonokkal. Nagyon nem szerettem. Az illata is elég mű, de engem a fányolmaszk anyaga zavart. Nagyon érzékeny a bőröm, konkrétan irritálta ez a popsitörlőnél is dörcösebb anyag. Nagyon hidratáltságot sem éreztem a használata után, a trutyi is csípte a bőrömet, pedig nem hagytam rajta túl sok ideig. Az arcomon sem akart megmaradni, állandóan vissza kellett nyomogatnom. A dinnyés változattal is hasonló volt a tapasztalatom, úgyhogy nem vagyok meglepődve. Biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

nicolekitti

2018. június 3.

Akciósan vettem én is, egy próbát megért. Nem hagyott mély nyomokat bennem :)
De sokszor már az is pozitívum, hogy ha nem lesz vörös a fejem egy-egy terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Akciósan vettem én is, egy próbát megért. Nem hagyott mély nyomokat bennem :)

katalinmester13

2018. április 24.

Édes kis semmiség, cuki csomagolásban, kellemes illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 24.

Édes kis semmiség, cuki csomagolásban, kellemes illattal.

kismadár

2018. február 9.

Szerintem nem annyira ördögtől való ez a maszk azért... :) Persze nagy csodát nem kell tőle várni, de azért egy picit hidratál, feltölt és ami fontos, egyáltalán nem irritál. Kellemes kis gyümölcsös, barackos illata van. Én sem venném újra, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

canyon

2018. január 16.

Egyik leghaszontalanabb vételem :D
Jó illata volt és addigis pihentem, míg ez rajtam volt, de ennél több pozitívumot nem tudok mondani :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Egyik leghaszontalanabb vételem :D

Kence123

2018. január 14.

Mindegyik fajtának nagyon jó illata van és kedvező az áruk.Hűsíti az arcbőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Mindegyik fajtának nagyon jó illata van és kedvező az áruk.Hűsíti az arcbőrömet

anna22

2017. december 14.

Szintén kiárusításról vettem, egynek elmegy, semmi extrát nem tapasztaltam, mangó illatot sem. :'DDD
Kellemes relaxálni, de én is drágállom, a hatásért és az illatért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Kellemes relaxálni, de én is drágállom, a hatásért és az illatért.

powderwoman

2017. november 25.

Cuki csomagolás, szép összetevők, semmi alkohol. Hatása jó volt, kellemesen hidratált és használat után sem volt olajos a bőröm. A maszk mérete nekem pont jó volt, bár ahogy elpárologott az esszencia, úgy kezdett eltávolodni az arcomtól a maszk. Akciósan jutottam hozzá, teljes áron nem venném még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Takaro

2017. november 24.

Nesze semmi, fogd meg jol. A csomagolasa aranyos es pont ennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Nesze semmi, fogd meg jol. A csomagolasa aranyos es pont ennyit tud.

Firkaltnyul

2017. november 8.

A maszkkal több problémám is akadt. A formája először is botrányos, sehogy sem akart illeszkedni az arcomra illetve állandóan igazgatni kellett mert elcsúszott. Az illata szinte megfojtott miközben az arcomon volt. Elég erős és tolakodó szaga van. Inkább szag, mint sem illat... A szemem is bántotta a fentléte alatt. Különleges hatást nem vettem észre. Az első egy órában hidratáltnak éreztem az arcom ezért jár a 2 csillag, de utána inkább zsírosnak éreztem. Ilyen árkategóriában lehet jobbat is kapni, nekem ez a véleményem. Lehet csak én vagyok ezekre a dolgokra túl érzékeny, de nekem abszolút nem vált be. Egynek elmegy, de igazából ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak