Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló narancsolajjal és gránátalma illattal. Sheavajjal, mandulaolajjal és E-vitaminnal a rugalmas, sima ajkakért.

Reb

2019. október 6.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, jó ár-érték arány, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, jó ár-érték arány, jól hidratál.

pilleriin

2019. április 28.

Ár-érték arányban kiváló, finom az illata és nem színez, nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Ár-érték arányban kiváló, finom az illata és nem színez, nagyon megérte.

pomme

2019. március 7.

Vettem vagy 6 féle olcsó ajakápolót, ez lett a kedvenc állagra, mert nem kell fél napot melengetni, hogy megolvadjon, nem olyan nehéz, mint a többi ajakkence. Elég egy vékony réteg belőle, mert inkább olajos, mint zsíros. Könnyű, jó érzés viselni, egyedül az illata fura (gyümölcsös, de nem gránátalma, inkább a retro golyórágókra emlékeztet), de 300 Ft-ért nem érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

PinkMcFreeze

2019. február 24.

Nagyon szeretem a kellemes édeskés gyümölcsös illatát és valóban puhítna az ajkakat 💋 Több DM-ben is kerestem, de nem találtam, ezért ha valaki lát még Budapesten valahol lécci szóljon, mert ez most nekem nagy szerelem lett 💗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

googles

2019. február 24.

Gyorsan kellett egy olcso ajakapolo, ez 300 forintert teljesen jo. Kellemes, edes gyumolcsos illat, a kenhetobb, puhabb fajtabol valo. Vilagos rozsaszinu, nem bordos, mint a csomagolas alapjan gondoltam. Apolo hatasat meg tesztelem, egyelore jol puhitja a kiszaradt ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

audreycoca

2019. február 4.

Nekem nagyon bejött ez az ajakápoló! Impulzus vásárlás volt és örülök neki, hogy megvettem. Kellemes, enyhe gyümölcsös illata van, hiába van a hideg táskámban mégis könnyen kenhető, átlagos hidratáló tulajdonsággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0