Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

• eper és banán illattal
  • puhává, simává teszi az ajkakat

vanilla0313

2017. december 21.

A csomagolása, az illata és az állaga imádnivaló, DE nem ápol eléggé, és kb. fél óránként újra kell kenni. Azért nincs szivem egynél többet levonni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

petraczimer

2017. október 29.

Kedvező az ára, nagyon krémes. Miután felkenem, természetesen széppé teszi az ajkaimat. Sokszor újra kell kenni, de ez a legtöbb ajakápolóra jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

zsazsa9

2017. február 6.

Nekem nagy csalódás, pedig volt már a Baleától szuperjó ajakápolóm is (Lovely Mint, és a limitált kiadású Crazy Raspberry - azóta is azután sóvárgok). Hát ez messze van a jótól. Túl puha az egész, felkenéskor túl sok fogy belőle, és vizes, mászkos érzést hagy az ajkakon, nem szívódik be később se, és nem is érzem, hogy túlságosan ápolna/hidratálna. Külön rossz pont, hogy télen, mikor az embernek tényleg jól esne az ápolás, és mondjuk picit többet tesz, már rögtön látszik egy fehér réteg a szájon, ami nem túl esztétikus... Semmire sem jó sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Betti1992

2016. május 23.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Nekem jól hidratálja az ajkaimat, és szép fényt, enyhe színt ad, amit szeretek. Ha nincs kedvem szájfényt vagy rúzst felkenni, mindig ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

therealisticgirl

2016. február 17.

Karácsonykor le volt akciózva 200ft-ra ezért nem volt kérdés, hogy megveszem-e, már csak az illata miatt is. Elég durván ki volt száradva, repedezve a szám és ez a kis csoda úgy rendbe hozta, mintha két nappal ezelőtt még semmi sem lett volna a számmal, azóta helye van a táskámban bárhova megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

eprecs

2015. szeptember 18.

Az esti ajakápolóm. Lefekvés előtt szoktam vele átkenni a számat és reggelre jó puha lesz. Nagyon szeretem az illatát, állagát. Amire én használom, megéri az 5 pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Audrey80

2015. augusztus 16.

Jól néz ki és kellemes illata van, a hidratáló hatása közepes, ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Lorcii

2015. július 8.

Nagyon tetszett az egész fehér-piros megoldás, illetve az illata is elég csalogató volt, így megvettem.
Hatalmasat csalódtam.
Az illata tényleg jó, viszont ajkakon undorító színe van, a piros szín összefolyik a fehér résszel, olvad mindenfele...nagyot csalódtam, végül a kukában végezte, amit nagyon sajnálok, mert nagy reményeket fűztem hozzá:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Hatalmasat csalódtam.

Monaaaaa

2015. május 15.

Imádom! Jól hidratál, enyhe fényt ad és szuper az illata! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Imádom! Jól hidratál, enyhe fényt ad és szuper az illata! 5*

Nicolett022

2015. május 3.

Finom, édes illata van. Ad egy kis fényt az ajkamnak, hidratáló hatása átlagos, így tavaszra és nyárra elég. Nekem is elkezdett olvadni, de én egyből beraktam a hűtőbe és ott tárolom, így ez a gond is megoldható. Kipróbálni jó volt, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate