Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Vattacukor1990

2018. december 23.

Egy karácsonyi csomagban vettem még régebben. Volt mellette egy arctisztító kendő és egy tusfürdő. Már nagyon régóta használom, de nem rendszeresen, mert ez abban a táskámban van, amit akkor viszek magammal, ha pár napra elutazok.
Védi az ajkaimat a kiszáradástól, az illatán inkább a vanília érződik, fényt ad az ajkaknak. Felkenéskor elég furcsa érzés, olyan, mintha szemcsék lennének benne, de amikor a számon van, már nem érzem.
Tetszik benne, hogy a mangós és a vaníliás rész színben elkülönül és csavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Tetszik benne, hogy a mangós és a vaníliás rész színben elkülönül és csavart.

nagydora911

2017. május 31.

A csomagolása és az illata nagyon kellemes. Reggel rúzsozás előtt szoktam vele gyorsan hidratálni az ajkaimat, nem túl sokat kenve vele, mert egyszerre szemcsés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

hartaizs

2017. május 26.

Reggel megvettem a DM-be, beértem a munkahelyemre, rögtön ki is bontottam, egyszer felkentem és........ azzal a lendülettel kidobtam a kukába!!! Komolyan...ilyen még sose fordult elő velem. Pedig volt már régebben is egy pár "félrenyúlásom" amik nem igazán jöttek be. Na de ez! Borzalmas!! Rettentően rossz íze és szaga van. Egy kicsit sem hasonlít sem mangóra, sem pedig vaniliára. Egyszóval nem ajánlom!
(Egyébként eddig mindig meg voltam elégedve a Balea termékekkel, ez az egyetlen ami kilóg a sorból.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

pilleriin

2017. március 29.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, tetszik a dizájnja. Egy karácsonyi csomagban volt benne, neszeszerrel adták. Most kezdtem el használni. A színe és az állaga nagyon tetszik, de sajnos nagyon kesernyés íze van, mintha tusfürdőt nyalogatnék! Ez bizony kellemetlen meglepetés, ha ez a fura íz nem lenne, ár-érték arányban verhetetlen...lenne! Csalódás.

Update: nagyon nem szeretnék pazarolni, ezért úgy döntöttem hogy elhasználom mindenképp, megpróbálom nem lenyalogatni. 2 réteg felkenése után fehér mázat képez a számon, nagyon szárít. Katasztrófa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

hivettivy

2017. február 24.

Szerintem nem olyan rossz, nyári ajakápoló inkább. Illatán a mangó érződik jobban, mint a vanília. Nekem egy kicsit mandarinos is :) . Nagyon tetszik a rúd, ha mozgatod mozognak a csíkok is (jó ez furcsán hangzik). Hidratál valamennyire, de ár-érték arányban tökéletes.

Sok idővel később:
Nagyon rossz. Utálon, mert az állaga szemcsés, és valahogy nem jó. Nulla hidratálás. Semmi! Az illata télen idegesít hogy folyton ezt érzem. Egyetlen poz.: a rúd szép. Ennyi.

Frissült véleményem: Ma megtaláltam ezt. Kitekertem, eljátszottam a spirál mintáival...és véletlenül leejtettem. Hát az eleje összenyomódott, és olyan pépes állagú lett mint a sorbet fagyi... Ez gáz, ilyen cuccot kentem eddig a számra??? Jajj
Nulla csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Sok idővel később:

Nulla csillag.

Bogg

2017. február 22.

Ez egy BORZALOM, semmire sem jó. Büdös, szemcsés, hidratálni nem hidratál, könnyen eltörik. Ha lehetne, egy csillagot sem adnék rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

zsazsa9

2017. február 6.

Nekem nagy csalódás, pedig volt már a Baleától szuperjó ajakápolóm is (Lovely Mint, és a limitált kiadású Crazy Raspberry - azóta is azután sóvárgok). Hát ez messze van a jótól. Túl puha az egész, felkenéskor túl sok fogy belőle, és vizes, mászkos érzést hagy az ajkakon, nem szívódik be később se, és nem is érzem, hogy túlságosan ápolna/hidratálna. Külön rossz pont, hogy télen, mikor az embernek tényleg jól esne az ápolás, és mondjuk picit többet tesz, már rögtön látszik egy fehér réteg a szájon, ami nem túl esztétikus... Semmire sem jó sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

NovakneViki

2017. január 19.

A karácsony utáni 50%-os leértékelési hullámban vettem egy csomagot, amiben ez az ajakápoló lapult.
Nagyon tetszik a rúzs csavaros mintázata, a vaniliás illatokat annyira nem kedvelem, de szerencsére pont kellemes a mangó mellett. egy gyors rúzsozás előtti hidratálásra nagyon jó, de tartós ápolásra nem ezt választanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

VeronikaBlanka

2017. január 11.

Éppen ma vettem meg nekem is és anyukámnak is egyet-egyet. Az árához képest jó, szép csomagolás, kellemes illat és szép fénye van de sajnos kicsit szemcsés érzés viselni, egynek elmegy. Nem hiszem hogy mégegyszer újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

petrezselyem

2017. január 7.

Megtetszett a csomagolása, és az illata is nagyon jó. Először hidratált, de egy-két hét múlva bőrpirosság keletkezett a felső ajkam fölött, ami nem volt szép és fájt is (sajnos időnként előfordul nálam). Kenegettem pár napig, de egyre rosszabb lett, aztán rájöttem hogy ez a termék okozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate