Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

A gyengéd készítmény tisztítja a bőrt, és megőrzi természetes nedvességét.

Limitált kiadás.

Kiszerelés 100 g

goczolodi

2013. április 4.

Finom krémes habja van, nem szárítja a bőrt, de az illatával nem vagyok kibékülve. Nem rossz, de konkrétan sem a mangó, sem a kókusz illatát nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

wishes

2013. március 29.

Isteni illata van és klassz habja, de csak az elején! Sajnos a felétől már nem annyira érződik és fura állagúra puhul meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1