Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Esztuci

2018. április 21.

Egyszer próbáltam, borzalmas. Büdös, nyomot hagy és ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

Egyszer próbáltam, borzalmas. Büdös, nyomot hagy és ragad.

friebo

2017. december 8.

Nem rossz, de a szintén DM-es, Trend it up! kék flakonos messze veri hatásban is és annak az illata is friss, nagyon finom.
Ennek kicsit tömény édes, de ár-érték arányban és elérhetőségben mégiscsak jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Ennek kicsit tömény édes, de ár-érték arányban és elérhetőségben mégiscsak jó!

Anyezz

2017. november 8.

Büdös és fehér darabok lesznek tőle az ember hajában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Büdös és fehér darabok lesznek tőle az ember hajában.

AnikoB

2017. október 16.

Az illatától egyszerűen rosszul vagyok, nagyon tömény vaníliás. Sokáig elég, csak ha a másikból kifogyok, akkor szoktam 1x-1x használni. Amúgy nem rossz termék, teszi a dolgát, de sajnos az illata miatt nem túl pozitív az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

orik

2017. augusztus 25.

Az illata tényleg kibírhatatlan, nehézkes az eldolgozása is, így gyakran hagy fehér réteget a hajon, és bár valóban frissebbnek tűnik tőle a haj, volument ad neki, ez mégsem hosszan tartó, néhány óra múlva azonban fejbőrviszketést tapasztaltam. Olcsó termék, de sajnos, annyit is ér. Nálam a Batiste száraz samponja az abszolút befutó, amelynek kellemes az illata, nem hagy fehér réteget a hajon (mivel kissé pigmentált, így barna vagy annál sötétebb hajú lányoknak rendkívül előnyös), könnyű eldolgozni, és lehet fújáskor levegőt kapni tőle, poros utóhatás sincs. Ráadásul a hajam dúsabbnak mutat tőle, szintén volument ad neki és tartást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Nem szerettem, mert büdös volt. Tette a dolgát, de a nap végére a fejbőröm is viszketett tőle, így másra váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Lili2109

2017. július 23.

Nem a legjobb, nem tartós, nem kezd sokat a hajjal :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Nem a legjobb, nem tartós, nem kezd sokat a hajjal :(

Nonoka96

2017. június 23.

Sajnos nekem sem vált be, csalódás, pedig imádom a baleás termékeket. Nagy szemcsék, nem mutat szépen a hajon sehogysem. Olcsó, de szerintem szárazsamponból megéri egy kicsit többet szánni rá. A felénél kb ki sem jön a termék, nagyon rossz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Diuszkaa

2017. május 21.

Ára miatt vettem meg, gondoltam egy próbát megér. Meg vagyok elégedve vele, sötét hajamon nem látszik, szépen eloszlatható a spray. Gyorsan zsírosodik a hajam, 3 naponta mosom általában, de akkor már nagyon igényli. De ezzel egy egész napot nagyjából kibír, de volt mikor meglepve keltem fel, hogy még másnap is friss kinézetű a hajam :) Mikor nincs időm este hajat mosni, reggel nagyon életmentő tud lenni. Biztosan újraveszem :)
Egyetlen hátránya, hogy a fürdőszobában a polc úgy néz ki tőle, mintha 2 éve nem takarítottuk volna le, ez a poros spray ráül és persze oda is tapad... A szaga meg valami brutál durva, reggel éhgyomorra még a rosszullét is el tud kapni, de kicsit visszatartva a levegőt bírható - utána gyors menekülés egy 5 percre a fürdőből :D Ezért adok csak 4 csillagot.
(amúgy mindig megdicsérnek, mikor szárazsamponos a hajam, nagyon jó formát ad valahogy a hajnak!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

guccigirl

2017. március 1.

Sajnos nem vált be. Mikor ráfújom a hajamra és kifésülöm, jó az "azonnali" hatása, de sajnos pár perc múlva olyan, mintha semmit nem használtam volna. Ez ráadásul a kisebbik probléma, a nagyobb baj az, hogy iszonyatosan viszket is tőle a fejbőröm. (Nem, nem a zsíros haj miatt, hanem miután ezt ráfújom. :D ) Az ára miatt, és amiatt, hogy a sötétebb hajból is kifésülhető, kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride