Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissült, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszarítás nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorkuci

2022. május 3.

Nagyjából funkcionál, vöröses barna foltot hagyott a hajamon, amit kifésülni se bírtam. Viszont a "szaga" tényleg fullasztó, nem is szag hanem maga az aeroszol egésze olyan fullasztó, hogy őszintén csak kültéren lenne szabad alkalmazni, nem lehet vele befejezni a szárazsamponozás folyamatát beltéren :D A cipő impregnáló spraytől lehet még így fulldokolni. Nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 3.

rekavancsa

2022. április 27.

Számomra kuka lett sajnos. Iszonyatosan fujtó szaga van, elüt a hajam színétől a barna "por" amit maga után hagy. Nagyon sok kell belőle, hogy valami látszon, elég macerás. Nem veszem többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

birokinga5

2022. február 9.

Amit a száraz sampontól várok azt teljesíti, viszont hatalmas hátránya, hogy fújás közben rendszeresen folyik belőle a barna festékanyag és összeken mindent, de lehet hogy csak selejtes terméket vettem le a polcról. Inkább maradok a kókuszos verziójánál, és kicsit törölgetem használat után a fehér foltokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

cickibty

2021. december 23.

Szerencsére nem az itteni vélemények alapján vettem, hanem gyorsan kellett valami és erre esett a választás. Nekem ez az idei év egyik legnagyobb felfedezettje. Sötét barna, hát közepéig erő hajam van, a hossza még bőven jó, amikor a töve már lelapul, ilyenkor szoktam bevetni. Olyan volument csinál, amire a többi hajas cuccom képtelen. Szépen eldolgozható, én csak kézzel szoktam összeborzolni. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

trixyyhprincess

2021. december 11.

Nem a legjobb.
Ahhoz képest, hogy elvileg sötét hajra való, egy egészen világosbarna "por" jön ki belőle, ami eléggé elüt az én középbarna hajamtól.
Még ezzel sem lenne baj, hogyha nem lenne baromi nehéz eldolgozni. Konkrétan a fehér színű szárazsamponokat sokkal könnyebb eloszlatni a hajon, úgy, hogy ne hagyjon rajta foltot.
Ennél a terméknél ez sosem sikerül 100%-osan...Sőt. szerintem ez el sem tűnik teljesen, csak halványodik.
A dolgát valamennyire végzi, de azt is elég gyengén. Van ennél sokkal jobb az árkategóriájában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 11.

Nem a legjobb.

timi1989

2021. november 20.

Pattanásos lettem tőle és nem is igazán teszi a dolgát. Csak azért nem egy csillag, mert olcsó és nem várható tőle, hogy ugyan azt tegye, mint a jóval drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

szandi060

2021. november 9.

Nem vártam tőle sokat, hiszen szinte fekete színű a hajam, de ez szerintem a világosabb barnáknak sem jönne be. Nem különösebben rossz, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 9.

Kriszta1988

2021. október 14.

Én elégedett vagyok vele. Ha reggel nincs erőm hajat mosni, akkor csak befújom és azt a napot még kibírom. A zsírosságot láthatóan csökkenti, nekem nem hagy fehér réteget sem a hajon. Mondjuk használat előtt rendesen felrázom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

thatscrazy

2021. október 14.

Nem jött be.
Azt tény, hogy nagyon olcsó, de talán a márka egy másik szárazsamponja jobb lesz.
-a színe néha elmászik és olyan helyeken látom viszont, ahol nem szeretném (pl. a nyakam)
-erős illata van
-kissé az az érzésem, hogy zsírosabb tőle a hajam a 3-4. napon, ha korábban használtam (vagyis tartósnak tartós, de a rossz jellemzőiben)
-nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

Nem jött be.
-erős illata van
-nem veszem újra

ronivarga2001

2021. szeptember 27.

Nem hagy réteget a hajon, a zsírosságot látványosan csökkenti, ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.