Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissült, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszarítás nélkül.

Talus

2020. január 14.

Hatását tekintve le a kalappal.De a szaga,az borzasztó,nekem elvselhetetlen...emiatt kap kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

fruzsi0105

2019. november 19.

A színe jó volt az én sötét hajamhoz, könnyen el lehet dolgozni, szépen megemeli a hajat és a hajmosást is ki lehet tolni 1-2 nappal vele, viszont a szaga fullasztó, emiatt nem fogom újravenni. Pedig szeretem a Balea szárazsamponoknak az illatát, de ez kegyetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

zsofi017

2019. november 1.

Méltatlanul van lehúzva. Ehhez képest a Batiste elbújhat (ár-érték arányban főleg). Jó, a Batiste XXL jobban megemeli a hajam, de lakkosabb is marad. Ez meg csak teszi a dolgát, ráadásul nincs fojtós szag. Semmi ragacsos hatás... Kicsit kevesebb ideig lehet kitolni vele a hajmosást, de szerintem nem szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

nyuszi.pok

2019. október 16.

Nem használom rendszeresen csak ha nagyon akut helyzet áll elő. Nekem bevált, tudni kell használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

pirospipacsocska

2019. október 3.

Mi is ezt használjuk a családban,a Rossmann-os Isana-val felváltva.Meg vagyunk elégedve vele.Este befújom a hajam vele,egy kicsit átdörzsölöm száraz törölközővel,átfésülöm,és máris felfrissítette a zsíros hajamat.Ár-érték arányban jó szerintem.És én is örülök neki,hogy nem kókuszos,és egyéb idétlen illata van! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

jetroh

2019. október 3.

Borzalmas az illata, és porzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Borzalmas az illata, és porzik.

norinaanna93

2019. szeptember 20.

Nekem a világos barna hajamon is túl világos. Ha ráfújom a hajtőre utána még sötétbarna hajtőszínezőt is pluszba rá kell fujjak, mert olyan szinten kivilágosítja a hajtövemet, hogy szinte világít a fejem teteje :D A hatása sem győzött meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Audry1

2019. szeptember 6.

Nekem elég sötét a hajszínem, mégis tökéletesen megfelel ez a szárazsampon is. Igyekszem csak a felső részre fújni, mert alul ha véletlen rámegy a hajra fénytelen lesz tőle. Esténként jól befújom a hajam, eldörzsölöm, reggelre pedig a világosabb barna "foltok" eltűnnek. Nem hagy nyomot sem a ruhán sem ágyneműn, én meg vagyok vele teljesen elégedve! Többször újravettem már a Nivea szárazsamponnal együtt (sötét hajra szintén) és fogom is a jövőben! :)
Annyi hátránya van, hogy szárítja sajnos a fejbőrömet, de nem vészes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Annyi hátránya van, hogy szárítja sajnos a fejbőrömet, de nem vészes :)

mSzandika

2019. augusztus 28.

Már többször is kipróbáltam, így még átfogóbb a vélemény. Méltatlan szerintem az értékelése ennek a terméknek! Ha belegondolunk azért szárazsampon tekintetében nem nehéz jót találni, a legtöbb hasonló összetevőjű. Rengeteg vélemény miatt hogy inkább szabadba használjuk, megfogadtam a tanácsot és inkább a kertben fújom a hajamra. Illatát nagyon szeretem, végre valami nem gyümölcsös! Színe pont jó nem hagy semmilyen foltot a hajamon. Ami nagyon tetszik, hogy remekül jön belőle a termék, így könnyebb eloszlatni a hajamon, mint a Batistét, és a hatása is jobb, egész nap kitart és valahogy természetesen zsírtalan lesz, mintha tényleg hajat mostam volna. Nincs volumennövelő hatása aminek nagyon örülök, mert nekem utána rengeteget kellett fésülnöm a másiknál a hajam, hogy ne nézzek úgy ki, mint aki konektorba nyúlt :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Szandika12

2019. augusztus 8.

Egyébként nekem most a Balea sötét hajra való szárazsampon vált be nagyon egyelőre :).
Vigyázat tömény mennyiségben fulladást okozhat :rofl:. Én a kertben fújtam rá a hajamra és könnyebb volt eloszlatni a hajamban, mint a Batiste-t valamint sokkal jobb szerintem az illata ( hajlakkos), meg 2 napig szép volt még a hajam meg valahogy sokkal jobban felfrissítette az egészet, nagyon megvoltam elégedve vele :). Most őszintén az hogy viszket tőle a fejem minimálisan, az a Batiste-nél is volt, és nekem nincs ezzel problémám, mert csak nagyon enyhén és csak párszor érzem egy nap hogy enyhén viszket :). Még ma is vállalható volt a hajam, de inkább megmostam. Nem lett barna foltos a fejem, vagy mattította le, szerintem beletudtam könnyen masszírozni a fejbőrömbe, vagy megegyezett a hajszínemmel. Nekem a hajam tapintásával sem volt gondom, illetve utánna még éreztem, de szerettem a hajlakk illatot és úgy vettem észre a barátomnak is bejön jobban, mint a műcseresznye illat, az előbb említett márkánál. Valamint az ára is nagyon jó, 3 Balea szárazsampont tudok venni egy Batiste áráért, ami nekem elég lesz egész évre :). Szeretek néha takarékoskodni na, és mindig keresem az olyan olcsó termékeket amivel esetleg egy-egy drágább terméket kitudok váltani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Vitaminok: Panthenol