Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

asztaloskinga

2020. augusztus 4.

Nagyon sokáig ezt használtam, meg egy virágos társát. Nem rossz, de igazság szerint találtam sokkal jobbat ugyanebben az árkategóriában. Egyébként amúgy szerettem, 1 nappal el tudta tolni a hajmosást de eléggé látszott ha használtam, nagyon matt maradt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Kazylo

2020. augusztus 4.

Szőke derékig erő hajam van, egyáltalán nincs kedvem 3 naponta mosni, így gondoltam kipróbálom a száraz sampont, direkt olcsóbbal kezdtem, nehogy nagyot bukjak elsőre. De nem volt rossz tapasztalatom, nekem nem foltos tőle a hajam, az illata tetszik, fogok még venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Ada26

2020. július 29.

Ar ertek aranyban tokeletes. Eleg sokaig eleg. Nincs poros hatasa a hajon. Nagyon szep lesz tole a haj es nem szaritja ki, nem neheziti el. Nem zsirosit. Ujravevos. Teljes szerelem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

St04

2020. július 26.

Imádom. Barna hajra is tökéletes .☺️😍 2 napig kihúzom vele a hajmosást illetve tűzoltásnak remek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

VAnett95

2020. június 24.

Szőke hajam van, folyamatosan ezt a terméket vásárolom. Maximálisan megvagyok elégedve vele, nálam teljesen bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

johannakrds

2020. június 15.

Megrökönyödve olvastam,hogy mindenki pozitív vélrményt írt...
Szerintem a világ legrosszabb száraz samponja.
Foltokat hagy (fehér,ősz hatás),nem használ semmit és wc spray szaga van.
Sajnálom,hogy nekem nem jött be, nyilván ennyi pénzért nem vártam csodát csak annyit,hogy aznap egy váratlan randin ne nézzek igénytelenül ki...helyette egy őszülő igénytelen lettem,akinek wc illatosító szaga volt. Lol. Soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Megrökönyödve olvastam,hogy mindenki pozitív vélrményt írt...
Szerintem a világ legrosszabb száraz samponja.
Foltokat hagy (fehér,ősz hatás),nem használ semmit és wc spray szaga van.

cseszter99

2020. május 27.

Ár-érték arányban szerintem ez egy jó termék. Enyhe fehér réteget hagy, ha túl közelről fújom a hajamra, de jól el lehet dolgozni. Évek óta használom, ez már a sokadik flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

anette0118

2020. május 16.

Tökéletes.
Olcsó, nem fulladok meg tőle, kellemes az illata, és teszi a dolgát.
Ennyi. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Tökéletes.
Olcsó, nem fulladok meg tőle, kellemes az illata, és teszi a dolgát.
Ennyi. :)

Palmy88

2020. május 1.

Én összességében szeretem, ennyi pénzért teljesen jó! :)

Pozitívumok:
- Amióta szőkítem a hajam ritkábban kell mosnom, nem zsírosodik olyan hamar, ezzel pedig még legalább 2 napot nyerek. :)
- Az is jó benne, hogy ha már kezd sárgulni a hajtövem, azt is elég jól lehet vele tompítani!
- Nem fullad meg tőle az ember...kipróbáltam már párat, volt amelyiket az egész lakásban nagyon durván lehetett érezni.
- Törölközőzni nem szoktam, csak befújom, a kezemmel elpaskolgatom a nagyját, majd megfésülöm és kész. :)
- Nagyon jó az ára!

Negatívum: (az is van sajna, ezért kap csak 4 csillagot)
- Ha sokat fújok nagyon szárít.
- Matt lesz a haj nagyon (de inkább mint hogy a zsírtól csillogjon).
- Tiszta por tőle minden, nagyon hullik.
- Hamar fogy...több flakonnal is úgy jártam, hogy még éreztem, hogy elég sok van benne, de a fehér port már nem fújta, csak a ragadós permetet, hiába ráztam fel jól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Én összességében szeretem, ennyi pénzért teljesen jó! :)

Pozitívumok:
- Nagyon jó az ára!

Negatívum: (az is van sajna, ezért kap csak 4 csillagot)
- Ha sokat fújok nagyon szárít.
- Matt lesz a haj nagyon (de inkább mint hogy a zsírtól csillogjon).
- Tiszta por tőle minden, nagyon hullik.

Lilluc

2020. március 25.

Elèggè hamar zsírosodik a hajam, ezèrt gondoltam kipróbálom. Heti 2x mosok hajat, ezzel simán ki lehetne tolni heti 1re is, ha nem viszketne a fejbőröm. :)
Egyszerre kezdtem használni egy szintèn Baleás samponnal. Azt, hogy ettől, vagy a sampontól lett pár apró seb a fejemen, nem tudom.... Ezt mèg tesztelni kell, de a hatásával elègedett vagyok

Levontam 2csillagot. Már biztos, hogy ettôl kezdett el sebesedni a fejbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Levontam 2csillagot. Már biztos, hogy ettôl kezdett el sebesedni a fejbőröm

Alkoholok: Alcohol Denat.