Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

mflorarebeka

2019. december 8.

Ez az a termék ami SOHA nem hiányzik a lakásból. Életmentő a sűrű heteken, simán +2 napot ad a hajmosásig és hatalmas VOLUMENT ad a hajnak ezért sokszor már hajmosás után használom hajtőemelőként. Gyakran használatkor konkrétan fehér port fúj a hajadra, de nem kell megijedni, hagyd néhány percig majd egy törülközővel maszírozd el és máris láthatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Lilko0212

2019. november 15.

Ennyi pénzért ajándék. Jól teszi a dolgát, pár napot lehet még húzni a hajmosást! Jó, hogy van sötét és világos hajra is, így mindenki megtalálja a magának megfelelőt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Sztonka

2019. november 15.

Nagy szárazsampon fogyasztó vagyok, de ez nem jött be sajnos egyáltalán. Fújom-fújom, de mintha csak levegőt fújnék a hajamra, semmi pozitív hatása zsírosodás szintjén. Viszont hagy egy filmréteget a hajamon, alig bírom végighúzni az ujjaimat a benne használat után.
Ahogy látom sokan kedvelik, lehet, hogy kifogtam egy rossz flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Ahogy látom sokan kedvelik, lehet, hogy kifogtam egy rossz flakonnal.

pillangolany7

2019. október 31.

Egy napot ki lehet vele tolni hajmosás nélkül, de én is azt vettem észre, hogy nagyon nehéz megfelelően eloszlatni. Ráadásul, nekem pár használat után teljesen eltömődött a fújóka, próbáltam forró vizet önteni rá, de az se segített rajta. Valakinek van ötlete, hogyan tudnám újra használni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Lilluc

2019. október 24.

Elèggè hamar zsírosodik a hajam, ezèrt gondoltam kipróbálom. Heti 2x mosok hajat, ezzel simán ki lehetne tolni heti 1re is, ha nem viszketne a fejbőröm. :)
Egyszerre kezdtem használni egy szintèn Baleás samponnal. Azt, hogy ettől, vagy a sampontól lett pár apró seb a fejemen, nem tudom.... Ezt mèg tesztelni kell, de a hatásával elègedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Yeticica

2019. október 2.

Jo kis szarazsampon (lenne) ez, mert szepen eltunteti, felszivja a kepzodott faggyut, es en a vaddisznosortes kefemmel nyom nemkul kintudom fesulni a felesleget, nem marad fejer a hajam, csak matt a toveknel, de az sem zavaroan.
Ellenben. Elkepesztoen viszket tole a fejem! Regebben csak 1-2 nap utan kezdodott a vakarozas (eleinte fel sem tunt, hogy vakarozok), aztan ugyis megmostam... mostansag viszont azonnal. Es nagyon. Intenziven viszket, szinte eget. Gondolom a parfum osszetevo lehet a ludas , bar ez csak tipp.
Elotte csak azt a jofajta szocreal szoros hintopor jellegu szarazsampont hasznaltam (katasztrofa, de legalabb attol nem viszkettem). Nem tudom mitevo legyek mert sajna 2 nap utan zsirosodik a hajam, viszont nem akarok ilyen surun hajat mosni.
Igy most viszont max 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Igy most viszont max 3 csillag.

picisuti

2019. szeptember 20.

Imádom. Napokkal ki tudom vele tolni a hajmosást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Imádom. Napokkal ki tudom vele tolni a hajmosást

Lilien3

2019. szeptember 17.

Hatásos cucc de sok kell belőle,hogy tényleg működjön így viszont meglátszik,hogy fújtam oda valamit mivel fehér de mégis vállalhatóbb mint a zsíros haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

nicolekitti

2019. szeptember 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a szűraz sampont. Egy ideje már gondolkoztam rajta, mert gyorsan zsírosodik a hajam, reggel megmosom és már szinte este tapad a töve. A fodrászom ajánlotta, hogy érdemes lenne néha szárazsampont használni, mert a sűrű hajmosást megszokja az ember haja, és igényelni fogja, és amúgy sem tesz jót.

Ami szimpatikus volt ebben a termékben, már elsőre; - nem tartalmaz aluminiumot és linaloolt, limonene-t, mint más vezető márkák. (autóbbi kettőtől lángol az arcom, ezért gondolom a fejbőröm sem szeretné)
Ára is nagyon kedvező, de majd kiderül mire elég egy flakon.
Sötétszőke a hajam.

1. használat:
kezdőként, nagyon óvatosan, csak a választéknál használtam a hajtöveken.. Eredmény = mondhatni 0

2. használat:
megnéztem pár videót, elolvastam pár tippet, és nagy bátran mertem már használni. Az egész hajamat átfésültem, majd több rétegben fújtam a tövekre. (egy oldalra fésültem és úgy haladtam a túloldal felé, a végén hátul is igyekeztem befújni, hogy mindenhova jusson) Vártam kicsit, és kifésültem.
Eredmény: a választéknál, nagyon korpás hatást tett, a fejbőrömet megfogta, mintha lisztet szórtam volna rá, vastagon. De a hajam tényleg nem keltett zsíros látványt és a fekete pólómat sem fogta be. Adott neki kis tartást, és dúsabbank tűnt a hajam.
Második nap: úgy terveztem, hogy reggel megmosom a hajam, de azzal szembesültem, hogy sokkal jobb lett tőle a hajam, már nem volt rajta ez a "pókhálós" réteg, a fejbőröm sem volt már fehér, de még mindig erősen matt volt. Tartása is megmaradt, dúsabbnak hatott. Ezért nem mostam meg, kíváncsi voltam estére mi lesz a látvány.
Harmadik nap: ez már hétvégére esett, és meglepőden még mindig száraz volt a hajam.. Mivel 2 naponta mosom a hajam, most kihasználtam a hétvégét, meg nem akartam még jóbban szétszárítani a fejbőrömet.

Biztosan meg lehet tanulni a helyes technikát, Egy tuti, működik a termék. Engem ez a fehér réteg ami nagyon zavart és kicsit kellemetlen volt kimenni így az utcára, de nem tette szóvá senki sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Ára is nagyon kedvező, de majd kiderül mire elég egy flakon.
Sötétszőke a hajam.

1. használat:

2. használat:

EncsyCoconut

2019. augusztus 6.

Szuper szárazsampon, szívesen ajánlom. 1 - 2 nappal ki lehet tolni vele a következő hajmosás időpontjât.
A használatát követően érdemes a fejtetőt alaposan átdörzsölni száraz törölkövel és a hajat szépen kifésülni. Újra vevős termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride