Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Ftunde900111

2021. január 23.

Jó termék, felváltva használom a Batistával,. Ennek ugye kedvezőbb az ára és teljesen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

annacska99

2021. január 23.

Az összetevői nem túl sépek, de teszi a dolgát. Szerintem nem csak világos hajon működik, ugyanolyan fehér por jön ki belőle, mint a basic minden hajra való szárazsamponokból. 1-2 nappal tudja kitolni a hajmosást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

bkriszti329

2021. január 22.

Nagy kedvencem. Szuper hatekony, tartos, nagyon jo arban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Nagy kedvencem. Szuper hatekony, tartos, nagyon jo arban van.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Kb. már vagy 10 flakonnal elhasználtam belőle, nagyon jó termék!
Ennél csak a Batiste szárazsamponokat szeretem jobban, de ár-érték arányban ez a Baleás magasan vezet.
Világos szőke hajamon nagyon szépen eldolgozható, és tényleg napokkal kitolható vele a hajmosás, ha éppen szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Kb. már vagy 10 flakonnal elhasználtam belőle, nagyon jó termék!

Anna_01

2021. január 18.

Szagtalan így nem fullasztó, kicsit sötétebb szőke hajon is tökéletesen működik. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

takacszsofi70

2020. november 26.

ár érték arányban a kedvenc száraz samponom. igyekszem azért ezt is ritkán használni de amikor kell tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

dettusbettus

2020. november 4.

A hajtógázas termékeket igyekszem kerülni, de ez kivétel, mert a legjobb szárazsampon, amit valaha használtam.
De megvallom őszintén, több havi használat után jöttem rá, hogyan kell megfelelően használni. Na, azóta minden tökéletes. (Egyébként úgy, hogy a fejedet előre hajtod, a hajad előre lóg, és így fújod rá a szárazsampont, majd szokásos módon elfésülöd. Ezzel a módszerrel nincsenek fehér foltok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Szandrushka

2020. november 3.

Régóta ezt használom már, szőke hajamra tökéletes, ki tudja tolni a hajmosást 1-2 nappal. Hátránya, hogy rengeteget fúj egy helyre és az eloszlatásnál nagyon kifehéredik ott ahová fújtam, valamint túl matt lesz a végeredmény, bár nem kizárt, hogy én csinálok valamit rosszul. :) Mindenesetre időhiány esetén jól tud jönni egy ilyen a fiókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

oszdaniella

2020. november 1.

All time kedvenc szárazsampon! Árban legjobban megéri, szőke hajamhoz tökéletes. Úgy szoktam használni, hogy este befújom és reggel friss a hajam. Drágább társait simán körözi,évek óta újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

kisizé

2020. október 23.

Alapvetően hatékony, jó árú szárazsampon, de nekem nagyon kiszárította a hajamat, sőt, egy idő után már a fejbőröm is viszketett (talán a túlságos szárítás miatt). A szórófejével sem vagyok megelégedve, nem igazán oszlatja el a fehér port a hajon, inkább maradok a drágább (és számomra jól bevált Nivea/Batiste) társainál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride