Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

cseri88

2018. augusztus 28.

Legjobb CF szárazsampon, amit próbáltam. KIfésülöm, felrázom a flakkont, 20 cm-ről ráfújom és kézzel feldörzsölöm, így a fehér port, amit, ha béna vagyok és úgy adja ki, azt szépen el lehet dolgozni. Ami nekem nem probléma, mert amíg nem volt szárazsampon mizéria, addig én sima hintőporral játszottam el a szárazsampon hatást. Az sem szárította ki a hajam, viszont, ha két napig azt csináltam, akkor fejbőrömre rárakódott. Szárazsamponnál nincs ilyen porblémám. Örülök, hogy találtam egy jó áron egy jó terméket erre a megoldásra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

gothy

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem, már sokat elhasználtam belőle. A szőke hajamra pont megfelel a színe is. Kicsit megemeli a hajtövemet, beszívja a zsírosságot. Olcsó, és más szárazsamponokhoz képest meglepően sokáig elég.
Most kb. 4 hónapja barnára van festve a hajam, ezért megvásároltam a sötétebb hajra való társát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

hát ez borzalmas. inkább baba hintőport használjatok csajok! ugyanaz, olcsóbb is! az első használat után elállt a szavam,dejó úristen,többet nem kell szenvednem, ha fáradt vagyok, vagy nincs kedvem hajat mosni. következő próbálkozásnál,mintha beöntést adtam volna egy hullának.semmi. összecsomósodott, még zsírosabb lett a fejem tőle. kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Pipex77

2018. augusztus 10.

Szeretem. Sokszor kisegít és ha eltalálom a mennyiséget olyan a hatás, mintha frissen mostam volna hajat. Kedvelem. Folyamatosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lillike

2018. augusztus 8.

Tetszik! A hajamat elég gyakran, kétnaponta kell mosni, annyira zsírosodik. Ezzel a termékkel egy-egy hajmosást simán kihagyhatok. Nem nehezíti el a hajam, mint más szárazsamponok és nem maradnak fehér foltok a vöröses szőke hajamon. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

blackberry

2018. augusztus 6.

Nagyon jò. Eddig 2 naponta mostam a hajam, ezzel 4 napot is kibìrtam. Nem csak vállalhatò hanem egyenesen frissen mosott hatást ad. Ami fontos még, hogy nem gubancolja össze a hajat, mint pl a Toni &Guy szárazsamponja. (Az egyenesen katasztròfa minőségileg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

BoglarkaSzakallas

2018. július 29.

Nagyon jó szárazsampon.
Csak az illata kicsit erősebb mint amit én szeretnék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Nagyon jó szárazsampon.
Csak az illata kicsit erősebb mint amit én szeretnék :)

fanni06

2018. július 27.

A legjobb szárazsampon amit eddig használtam. Már több flakonnal használtam el belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

rohremma

2018. július 26.

Sokat használom, el is fogy hamar😄 olcsó, nekem megteszi azt amit kell így nem tervezek drágább verzióra valtani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

gynono

2018. július 23.

Ritkán használom, ez volt az első száraz samponom, azóta újra vettem. Szeretem, hogy kicsit megemeli a hajtöveket is, és tényleg frissen mosott hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride