Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Szandrushka

2020. november 3.

Régóta ezt használom már, szőke hajamra tökéletes, ki tudja tolni a hajmosást 1-2 nappal. Hátránya, hogy rengeteget fúj egy helyre és az eloszlatásnál nagyon kifehéredik ott ahová fújtam, valamint túl matt lesz a végeredmény, bár nem kizárt, hogy én csinálok valamit rosszul. :) Mindenesetre időhiány esetén jól tud jönni egy ilyen a fiókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

oszdaniella

2020. november 1.

All time kedvenc szárazsampon! Árban legjobban megéri, szőke hajamhoz tökéletes. Úgy szoktam használni, hogy este befújom és reggel friss a hajam. Drágább társait simán körözi,évek óta újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

kisizé

2020. október 23.

Alapvetően hatékony, jó árú szárazsampon, de nekem nagyon kiszárította a hajamat, sőt, egy idő után már a fejbőröm is viszketett (talán a túlságos szárítás miatt). A szórófejével sem vagyok megelégedve, nem igazán oszlatja el a fehér port a hajon, inkább maradok a drágább (és számomra jól bevált Nivea/Batiste) társainál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

mbetti23

2020. október 19.

Mentésnek jó lehet néha, de biztosan nem használnám rendszeresen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Mentésnek jó lehet néha, de biztosan nem használnám rendszeresen.

Panette

2020. szeptember 25.

Nagyon szeretem! Ráadásul a hajspray-knél az illet necces szokszor, de amikor használom, a férjem mindig megdicséri az illatomat is :) (persze azt hiszi, parfüm:) Szuper ár/érték arány

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

lilla93

2020. szeptember 25.

Sokadszorra veszem újra, nagyon szeretem, feléleszti a 3-4 napos hajat is, már nagyon sokszor megmentett. Sajnos nekem elég gyorsan fogy, de nem ez az, ami a legjobban zavar benne...Körülbelül már 4-5 alkalommal jártam úgy, hogy a) nem működött a full új termék spray-je, így dobhattam ki az egészet b) félidőben adta meg magát és dobhattam ki a terméket (ráadásul aznap egy eleve késésben lévős reggelen gondolhatjátok mennyire örültem ennek).

Úgyhogy eltekintve attól, hogy a csomagolása borzasztó, egy nagyon szuper kis termék, nem éri meg drágábbat venni (hosszú hajra főleg nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Provence

2020. szeptember 19.

Már sokadszor újravettem, 3 napos hajon szoktam alkalmazni, remekül teszi a dolgát. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Matuka

2020. szeptember 7.

5 éve fedeztem fel, amikor a törött lábam miatt nem tudtam hajat mosni a fürdőkádban. Emberi fejét varázsolt a kB. 2 hete(!) nem mosott hajammal. Egy csoda, könnyű vele bánni, olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

lau68

2020. augusztus 29.

Imádom!! Alapvetően 2 naponta mosok hajat, annyira gyorsan zsírosodik a hajam, de ezzel a termékkel van hogy egy hétig nem mosok hajat, de meg annyi idő után is olyan lenne mintha frissen mostam volna. Sok félét kipróbáltam de simán veri a drágább társait.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

candices

2020. augusztus 18.

Nem vagyok szárazsampon hívő, mert tiniként túltoltam és sajnos naponta mostam hajat annyira zsíros lett a fejbőröm. Ezt is csak félévente 1x használom, ha valami váratlan közbejön nincs időm hajat mosni. Nem szárítja le teljesen a hajam, inkább csak felfrissíti, dúsítja. Illata tetszik és a szőke hajamba passzol a szín is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride