Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

picihoparduc

2020. március 8.

Az általam ismert legjobb ár/érték arányú szárazsampon - picit jobb lehetne, de olcsóbb aligha. Nekem közepesen világos hajam van, ezért választottam a világosat, így miután ráfújom, nagyon szép ősz lesz :D - olyan viszont még sose volt, h ne tudtam volna törölközővel+fésűvel teljesen eltűntetni miután felszívta a zsírosságot a hajtöveim közelében. Nekem általában +1 napot ad csak, mert fura túlszáraz/túlmatt érzése lesz tőle a hajamnak és szinte kiegyenesedik (alapból hullámos) és inkább megmosom.

A sokak által írt viszketést szerencsére egyáltalán nem tapasztaltam (lehet, h ez csak akkor jön elő, ha már alapból is van az embernek vmi fejbőr-problémája?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

zsofiab

2020. február 7.

Pár használat után eltettem a fiók mélyére, mert nem voltam vele megelégedve, úgy éreztem semmi haszna. Ma reggel nagyon nem volt kedvem hajat mosni de már eléggé rám fért volna, ezért megint utána nyúltam. Mivel volt már vele rossz tapasztalatom, jó sokat fújtam a hajamra, hagytam rajta egy picit, majd áttöröltem törölközővel, és amikor a tükörbe néztem elégedett voltam az eredménnyel. Szóval nekem a nagy mennyiség az bevált, nem tudom így hány alkalomra lesz elég egy flakon. Egyelőre 4 csillag, ha máskor is remekel akkor jövök feljavítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

kna

2020. február 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

dkitti

2020. január 20.

Én a sötétebb hajra valót használom és nekem nagyon gyorsan fogy, sőt a sötétbarna hajamat néha "ősszé" varázsolja ha nem fésülöm el utána nagyon alaposan. 😂 Egyébként árérték arányban jó és a zsírosodást is jól felszívja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

mflorarebeka

2019. december 8.

Ez az a termék ami SOHA nem hiányzik a lakásból. Életmentő a sűrű heteken, simán +2 napot ad a hajmosásig és hatalmas VOLUMENT ad a hajnak ezért sokszor már hajmosás után használom hajtőemelőként. Gyakran használatkor konkrétan fehér port fúj a hajadra, de nem kell megijedni, hagyd néhány percig majd egy törülközővel maszírozd el és máris láthatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Lilko0212

2019. november 15.

Ennyi pénzért ajándék. Jól teszi a dolgát, pár napot lehet még húzni a hajmosást! Jó, hogy van sötét és világos hajra is, így mindenki megtalálja a magának megfelelőt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Sztonka

2019. november 15.

Nagy szárazsampon fogyasztó vagyok, de ez nem jött be sajnos egyáltalán. Fújom-fújom, de mintha csak levegőt fújnék a hajamra, semmi pozitív hatása zsírosodás szintjén. Viszont hagy egy filmréteget a hajamon, alig bírom végighúzni az ujjaimat a benne használat után.
Ahogy látom sokan kedvelik, lehet, hogy kifogtam egy rossz flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Ahogy látom sokan kedvelik, lehet, hogy kifogtam egy rossz flakonnal.

pillangolany7

2019. október 31.

Egy napot ki lehet vele tolni hajmosás nélkül, de én is azt vettem észre, hogy nagyon nehéz megfelelően eloszlatni. Ráadásul, nekem pár használat után teljesen eltömődött a fújóka, próbáltam forró vizet önteni rá, de az se segített rajta. Valakinek van ötlete, hogyan tudnám újra használni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Yeticica

2019. október 2.

Jo kis szarazsampon (lenne) ez, mert szepen eltunteti, felszivja a kepzodott faggyut, es en a vaddisznosortes kefemmel nyom nemkul kintudom fesulni a felesleget, nem marad fejer a hajam, csak matt a toveknel, de az sem zavaroan.
Ellenben. Elkepesztoen viszket tole a fejem! Regebben csak 1-2 nap utan kezdodott a vakarozas (eleinte fel sem tunt, hogy vakarozok), aztan ugyis megmostam... mostansag viszont azonnal. Es nagyon. Intenziven viszket, szinte eget. Gondolom a parfum osszetevo lehet a ludas , bar ez csak tipp.
Elotte csak azt a jofajta szocreal szoros hintopor jellegu szarazsampont hasznaltam (katasztrofa, de legalabb attol nem viszkettem). Nem tudom mitevo legyek mert sajna 2 nap utan zsirosodik a hajam, viszont nem akarok ilyen surun hajat mosni.
Igy most viszont max 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Igy most viszont max 3 csillag.

picisuti

2019. szeptember 20.

Imádom. Napokkal ki tudom vele tolni a hajmosást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Imádom. Napokkal ki tudom vele tolni a hajmosást

Alkoholok: Alcohol Denat.