Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lilien3

2019. szeptember 17.

Hatásos cucc de sok kell belőle,hogy tényleg működjön így viszont meglátszik,hogy fújtam oda valamit mivel fehér de mégis vállalhatóbb mint a zsíros haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

nicolekitti

2019. szeptember 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a szűraz sampont. Egy ideje már gondolkoztam rajta, mert gyorsan zsírosodik a hajam, reggel megmosom és már szinte este tapad a töve. A fodrászom ajánlotta, hogy érdemes lenne néha szárazsampont használni, mert a sűrű hajmosást megszokja az ember haja, és igényelni fogja, és amúgy sem tesz jót.

Ami szimpatikus volt ebben a termékben, már elsőre; - nem tartalmaz aluminiumot és linaloolt, limonene-t, mint más vezető márkák. (autóbbi kettőtől lángol az arcom, ezért gondolom a fejbőröm sem szeretné)
Ára is nagyon kedvező, de majd kiderül mire elég egy flakon.
Sötétszőke a hajam.

1. használat:
kezdőként, nagyon óvatosan, csak a választéknál használtam a hajtöveken.. Eredmény = mondhatni 0

2. használat:
megnéztem pár videót, elolvastam pár tippet, és nagy bátran mertem már használni. Az egész hajamat átfésültem, majd több rétegben fújtam a tövekre. (egy oldalra fésültem és úgy haladtam a túloldal felé, a végén hátul is igyekeztem befújni, hogy mindenhova jusson) Vártam kicsit, és kifésültem.
Eredmény: a választéknál, nagyon korpás hatást tett, a fejbőrömet megfogta, mintha lisztet szórtam volna rá, vastagon. De a hajam tényleg nem keltett zsíros látványt és a fekete pólómat sem fogta be. Adott neki kis tartást, és dúsabbank tűnt a hajam.
Második nap: úgy terveztem, hogy reggel megmosom a hajam, de azzal szembesültem, hogy sokkal jobb lett tőle a hajam, már nem volt rajta ez a "pókhálós" réteg, a fejbőröm sem volt már fehér, de még mindig erősen matt volt. Tartása is megmaradt, dúsabbnak hatott. Ezért nem mostam meg, kíváncsi voltam estére mi lesz a látvány.
Harmadik nap: ez már hétvégére esett, és meglepőden még mindig száraz volt a hajam.. Mivel 2 naponta mosom a hajam, most kihasználtam a hétvégét, meg nem akartam még jóbban szétszárítani a fejbőrömet.

Biztosan meg lehet tanulni a helyes technikát, Egy tuti, működik a termék. Engem ez a fehér réteg ami nagyon zavart és kicsit kellemetlen volt kimenni így az utcára, de nem tette szóvá senki sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Ára is nagyon kedvező, de majd kiderül mire elég egy flakon.
Sötétszőke a hajam.

1. használat:

2. használat:

EncsyCoconut

2019. augusztus 6.

Szuper szárazsampon, szívesen ajánlom. 1 - 2 nappal ki lehet tolni vele a következő hajmosás időpontjât.
A használatát követően érdemes a fejtetőt alaposan átdörzsölni száraz törölkövel és a hajat szépen kifésülni. Újra vevős termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

cucuka1

2019. július 10.

A fodrászom javaslatára vettem szárazsampont, mert elég hamar zsírosodik a hajam. Nagyon jó termék, tényleg ki lehet vele tolni a hajmosást 1-2 nappal. Miután világosszőke hajam van, egyáltalán nem hagy foltot a hajamon, talán egy kicsit fakóbb lesz a hajam töve. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

Panni21

2019. június 27.

2018. szeptember 15.
Eddig nagyon meg vagyok elégedve, nem tapasztalok jelentős különbséget közte és a drágább kategóriás társai között (bár huzamosabb ideig csak az Aussie-t és a Batiste-t használtam). Szőke a hajam, de azért nem az a nagyon világos, így ha konkrétan fehér poros hatás nem is fenyeget, de sokszor előfordult korábban, hogy megszaladt kicsit, vagy már rosszabb állapotban volt a hajam, és olyan matt lett. Ennél egyelőre nem tapasztaltam hasonlót.
Nagyon finom barackos-púderes illata van, inkább visszafogott, bár lehetne tartósabb kicsit, szívesen lennék ilyen illatú.
Nem teszi szárazzá a hajam végeit/hosszát, és ad némi tartást is, nyugodtan tudom kibontva hordani még egy napot.

Update:
Már használom egy ideje, és nem tudom, hogy a hajam változott, vagy a termék, de az utolsó két flakonnál már azt tapasztaltam, száraz lesz a hajam hossza, sprődnek és töredezettnek hat, ha használom, ami azért is érthetetlen, mert sose volt még ilyen puha a hajam korábban, mint mostanában.
Szóval, már csak vészhelyzet esetén nyúlok utána, inkább összefogom a hajam, ha már esedékes a hajmosás.
Nem vonok le pontot, mert amire hivatott, azt tökéletesen végzi, csak ez a mellékhatás nem tetszik. Maradok nála továbbra is, de már csak akkor használom, ha muszáj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

2018. szeptember 15.

Update:

Zood

2019. május 31.

Az illata miatt kap 4*-ot,mert szerintem rossz. Ár érték arányban teljesen jó, ki lehet vele húzni a hajmosást ha nincs rá idő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

nori145

2019. május 27.

Ár-érték arányban a legjobb,illata is nagyon jó. Jól végzi a dolgát,sok márkásabb száraz sampon elbújhat mellette :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Lichike

2019. május 26.

Alapból nem vagyok egy szárazsampon kedvelő, mert nekem sosem váltak még be. Amikor lusta vagyok megmosni, és valahova hirtelen kell menni, akkor szoktam csak használni. Nekem túlszárítja az amúgyis száraz hajamat, szóval próbálom mindig csak a tövére fújni, ami elég nehéz. Egy kicsit kellemetlen hatást kelt a fejen (bár szerintem ez az összes szárazsamponnál így van). Nem látszik szőke hajban. Kellemes az illata. Vészhelyzetekre elmegy, de nem vagyok elájulva tőle, bár használtam már rosszabb száraz sampont is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

A világosszőke hajamra nekem nagyon bejött, az illata nem tolakodó. Kevés is elég belőle, tekintettel arra, hogy alapvetően száraz/normál a hajam, így csak a hét vége felé kell belőle egy kicsi. Sokszor újra vásároltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Krtek1

2019. május 23.

Sokféle szárazsampont próbáltam már, nekem ez lett a befutó. Nem csak arra a napra frissíti fel a hajat, amelyik nap rárakom, hanem a következő egy-kettő napra is. Ilyen még egyik termék se csinált. Így ha a harmadik nap reggel felrakom, még a harmadik nap este és a negyedik napon is vállalható a hajam. El vagyok képedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride