Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

timoo98

2019. május 20.

Szerintem tökéletes a hatása. Általában 3 naponta hajat mosok, 3.nap mar zsirosnak erzem a hajam es ha nincs időm megmosni befujom vele, es olyan lesz mintha frissen mosott lenne. Egyetlen egy bajom van vele, hogy a tapintása a hajnak eleg szaraz lesz, de szerintem ez mindegyiknel megvan. En probaltam mar dragabb, markánsabb változatot is szaraz samponbol, de az fele ennyit sem ért. A szaraz erzes miatt 4* de amugy teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Lexiii

2019. május 14.

Hát elhasználtam, de nem szerettem. Az illata sem jött be és rengeteget kellett fújnom, hogy csináljon valamit, pedig sosem várom meg, hogy vállalhatatlan legyen a hajam állapota, tehát nem 1 hetes hajjal kellett megbirkóznia, hanem maximum 3 napossal. Legalább hamar elfogyott. És semmi különbséget nem vettem észre az Isana-s ugyanilyen termék és e-között, szóval arról is ugyanez a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

fannnnni

2019. május 4.

Nagyon szeretem, nem csak frissen mosott hatást kelt de dúsít is. Én világosbarna hajra használom, de nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

betti961

2019. április 8.

Imádom. Mióta ezt használom elég egy héten 2-szer hajat mosni, előtte heti 4-5-ször is mostam mert nem tetszett, hogy hamar zsíros lesz a hajam.
Hosszú szőkésbarna hajra tökéletes, még picit dúsít is a vékony szálú hajamon. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

vargazsm

2019. április 4.

A kedvencem. Rengeteg szárazsampont kipróbáltam. Nem az ár volt a döntő nálam, de mindig visszatérek ehhez. Szőke meliros a hajam és van amikor reggelre picit bezsírosodik. Gyorsan átfújom és még a tartása is jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

francais

2019. március 29.

Nem elég hatékony, túl gyakran kell újrafújni és nem lehet kifésülni a hajból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Nem elég hatékony, túl gyakran kell újrafújni és nem lehet kifésülni a hajból.

Csipetke

2019. március 28.

Mikor még szőke volt a hajam csak ezt a szárazsampont használtam. Nem hagyott maga után nyomot és nem ragasztotta össze a hajamat sem. Egy de volt, hogy két napot is kihúztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

KuliKali

2019. március 7.

A legjobb szárazsampon amit eddig próbáltam, még a LeeStaffordot is lekörözi. Egy időben használtam a barnáknak valót ( szökés vöröses hajam van),na az katasztrófa volt. A szaga is,de hatását tekintve főleg. Ez annak a szöges ellentéte. A szaga is teljesen elviselhető,a hatása meg valami csoda. Egyszer befújom vele a hajtöveket ahol csak lehet és 3 napig simán tart,ha nem mosom meg. Egy hetet könnyen kibír vele a zsíros hajtő+száraz hajvég típusú hajam. Annyi talán negatív,hogy a fehér por nagyon látszik a hajtöveken, illetve a kezemen ha beletúrok,de ha eltalálom hogy merre fésüljem,ez sem szokott zavarni. Árban meg aztán főleg verhetetlen,500ftért szereztem be a nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

AnnaWe

2019. március 5.

Aeroszolos szárazsamponok közül a kedvencem!
Vékony szálú, kevés és gyorsan zsírosodó hajam megmentője!
Ugyan barna a hajam, de illata miatt inkabb a szőke hajra valo verziót használom.
Fontos, hogy jol használja az ember! Ha el akarjuk kerülni, a fehéres lerakódásokat legjobb, ha a hajunk legkülső rétegére nem használjuk, hanem azt felemelve a hajtövekhez fújjuk így haladva lefelé. Majd azonnal hol be dörzsölik ujjbgyekkel. A hajszaritos, törölközős módszer is működhet. Nyilvan nem lesz olyan a hatás mint a frissen mosott hajnal de meg mindig jobb mint mar haj mosás utáni második nap le lapult "túl fényes" hajjal szenvedni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Aeroszolos szárazsamponok közül a kedvencem!
Vékony szálú, kevés és gyorsan zsírosodó hajam megmentője!

macooka

2019. február 24.

Hatását tekintve nem rossz, aznapra egészen szép, zsírmentes hajat varázsol, de ennyi. A hajon úgy néz ki, mintha hópehely spray-vel fújtam volna be a fejem, a legrosszabb, hogy mindenféle kifésülés, kidörzsölés, stb., után is hagy maga után egy vékony, fehér réteget, ami a szőke hajamon is látszik. A szaga sem túl jó (valamiért a meleg vasaló szagára emlékeztet), egész nap érzem még a fejemen.
Összességében amire szükségem van, azt megteszi, de használtam már jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Összességében amire szükségem van, azt megteszi, de használtam már jobbat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride