Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

pilleriin

2019. január 26.

Illata okés, hatása okés, viszont kis, fehér, serkére emlékeztető darabokat hagy törölközővel kitörölgetés és hajszárítóval való kifújkálás után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Ancsi7811

2019. január 8.

Imádom...a legjobb. Gyorsan zsírosodik a hajam, de ezzel heti két hajmosással elvagyok. Szőke hajara szuper. Még egy kicsit dúsít is a vékony szálú hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

devilcsillu

2018. december 21.

Csak ezt a szárazsampont próbáltam ki, de ezt már évek óta használom,és nem is szeretnék váltani másra. Ezzel még 2 napig pluszban biztosan nem kell hajat mosni. Ráfújom a hajamra, ha megszárad akkor le is söpörhetem a hajamról, és nem látszik meg semmilyen folt utána.Csak ajánlani tudom, ár-érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

evelin389

2018. december 6.

Alapvetően a por állagú termékeket tartom ár/érték arányban a legjobbaknak, de most tettem egy próbát, hiszen 500 Ft-ot megért. Nekem sötét szőke a hajam, és nagyon meglátszott rajta a termék, ezért csak este ajnálom a felvitelét. Hozza, amit elvárunk tőle: 1 napot kitolhatjuk a hajmosást, ad egy kis illatot is a fejbőrünknek. Viszont engem továbbra sem győzött meg a fújós flakon, a nagy mértékű környezetszennyező hatása miatt. Egy 400 Ft-os por nekem tovább kitart mint a spray, kevesebb foltot hagy eloszlatáskor, és kevésbé terheli a környezetet. Nem rossz a termék, de én maradok a bevált pornál (szintén drogériás).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Vigo02

2018. december 6.

Nagyon jó, nem tűnik zsírosnak a hajam, frissnek és szépnek néz ki. Sokáig elég, biztos újraveszem!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

vomitmyheart

2018. december 6.

Ha reggel nincs időm hajatmosni, de kell egy gyors segítség akkor először hintőporral szórom be a hajtövemet, azt eldolgozom, majd pár fújást teszek rá ebből a szárazsamponból is. Eredményként még egy-két napig biztosan nem kell a hajam miatt aggódnom, felfrissül és dúsabb lesz a hatása is, de a tapintása kicsit megszenvedi ezt a "hajmosást". Egyébként nem csak ár-érték arányban fantasztikus, hanem tényleg jobb az eddig próbált összes szárazsamponomnál.
Érdemes azt is figyelembe venni, hogy ez a sampon tényleg világos hajra van, valószínűleg ha nem veszik el a hajban méginkább világosabb, poros hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

pjennii

2018. december 6.

Nem csak ár-érték arányban a legjobb, de szerintem veri bármelyik másik szárazsampont, köztük a L'Oréal-t is. Könnyű eldolgozni, azonnal volument ad a hajnak, kevés is elég belőle és nem vettem észre, hogy roncsolná a hajam szerkezetét. Az eredmény illatos, szőke tincsek. Kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

bereszsuzsa

2018. december 5.

Nekem nagyon nem vált be sajnos. Rövidke időre frissíti csak fel a frizurát, ráadásul cserébe olyan a végeredmény, mintha korpásodna a fejbőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Szilvia1144

2018. december 4.

A hatását elérte, nem volt zsíros-hatású a hajam tőle, viszont egy vékony por-réteg képződött a hajamon tőle. Ár-érték aránya egészen jó, és az illata sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

esztes2468

2018. december 4.

Olyan viszonylag elégedett vagyok vele az ár-érték arányt nézve, egy-két nappal ki lehet tolni a hajmosást, én este lefekvés előtt szoktam jó alaposan befújni vele a hajam, mikor kéne hajat mosnom, de valamiért nem történik meg, reggelre átdörzsölöm gyorsan törülközővel, és kész is a haj, amivel nem lehet többé kenyeret kenni. Kényelmi szempontból jól használható, bár a második fele már mintha nem lenne olyan hatásos, szerintem túl hamar kijön belőle a 'szusz'. Illetve fullasztó számomra az illata/gőze. A fújós változat nagyon környezetszennyező, így ezért nem fogom újravenni, találtam sima port (illetve egyszerű is készíteni).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride