Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bija

2018. november 29.

Nagyon nem vált be. Nem tudtam rendesen eloszlatni, végig éreztem, hogy valami van a hajamon - nem jó értelemben. Pár óra alatr eltűnt az a kicsi hatása is.. Nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

csillam94

2018. november 29.

Gyorsan használható, felszívja a zsírt és segít a lelapult hajon, de persze nem olyan, mint a frissen mosott haj. Az ára nagyon kedvező. Igazából annyit tud, mint egy hintőpor, csak sajna a környezetvédelem szempontjából nem szerencsés a kiszerelése. Fontos jól belőni a fújótávolságot, mert ha túl közelről fújom, akkor darabosra összeragad a hajtövön, amit nehéz feloszlatni törölközővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Babsszi

2018. november 19.

Ár-érték arányhoz képest szuper, simán tud annyit mint a drágább árkategóriás testvérei. Könnyen, hamar felszívja a zsírt, tartást kölcsönöz a hajnak, szeretem hogy fehér mert így kivilágosítja a zsírosodástól kicsit besötétedett szőke hajamat. Egyszerűen must have számomra :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

b5bea

2018. november 18.

Nekem nagyon bevált! Alaposan körbefújom a hajtövemet, átfésülöm és rögtön tartást ad a hajamnak, sőt! még további 2 napig dús lesz a hajam! Kissé viszket tőle a fejbőröm, de a lelapult hajammal csodákat tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

BoglarkaB860906

2018. november 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és bár túlzott összehasonlítási alapom nincs, de elégedett vagyok a termékkel. Tényleg szépen helyre hozta a kissé zsíros hajamat, tartása is lett tőle, és bár kicsit fehéres maradt a hajam tövénél, átfésülés után ez eltűnt. Plusz pont az illata, amit a barátom is megdicsért :)
Nálam biztosan újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Nálam biztosan újra vevős :)

v.alexandra27

2018. november 10.

Szerintem ár-érték arányban teljesen jó, ki lehet vele tolni a hajmosást 1-2 nappal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

kittihnl

2018. november 8.

Imádom! A legjobb szárazsampon; ár-érték arányban is nagyon megéri, már csak azt sajnálom, hogy ilyen borzasztóak az összetevői.. korábban a zöld rossmanossat használtam, ahhoz képest a Baleással mondjuk csak 1 napot tudok tolni a hajmosáson, a zöld rossmanossal kettőt, de az sajnos olyan büdike, hogy valahogy inkább efelé a Baleás felé húz a szívem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

kissh

2018. november 2.

Sokfélét kipróbáltam már, de nekem ez vált be a legjobban. Régóta újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Sokfélét kipróbáltam már, de nekem ez vált be a legjobban. Régóta újraveszem.

zorica85

2018. november 2.

Kifogyott a uccsó tropical, amit betáraztam és már annyira untam az illatát, hogy gondoltam kipróbálom ezt. Az illata legalább nem fullasztó, persze jó fehér lett tőle az amúgy hennázott, vörös hajam. :D De kifésültem, átdörzsöltem törülközővel és így tök jó lett. Persze nem frissen mosott hatás, de összefogva elmegy kategória. Még lehet kipróbálok másikat is legközelebb, de ez is rendben van ennyi pénzért.

Update: Az normális, hogy nagyjából három használat után kifogyott??? Ma mentem vettem helyette a kókuszosból inkább. Szerintem a hatása is alulmaradt ahhoz képest. Ok, olcsóbb picit, de ha ilyen hamar elfogy akkor hiába. Le kell vonnom egy csillagot sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

AnnaR

2018. október 25.

Nincs összehasonlítási alapom, de tényleg nem rossz :) Bár az adagolással vigyázni kell, különben nyomot hagy, de egy gyors áttörlés törülközővel és kész. Életmentő, ha nincs idő/erő hajmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride