Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KGT

2018. október 23.

Ár-érték arányban tökéletes,mindig van belőle otthon,kis túlélőkészlet gyanánt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Vandii

2018. október 23.

Jo kis termek, teszi a dolgat ennyiert nincs vele gond. 1 nappal el lehet tolni a hajmosast, valamint neha eletmento eszkoz is😀 1 eve ujraveszem mindig

blondy

2018. október 21.

Olcsó és teszi a dolgát.Azzal tényleg vigyázni kell,hogy nehogy fehér legyen a haj tőle.Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

manimania

2018. október 21.

2 flakon Batiste original után próbáltam ki, teljesen le voltam nyűgözve. Az illata nagyon fullasztó, olyan mogyorós-vaníliás bleh, de túlélhető. Tényleg működik, sokkal jobban, mint a Batiste, ami gusztustalan fehér réteget hagyott a hajamon. Kb 3 flakon után megint megpróbáltam a Batiste-ot, ezúttal a cseresznyéset, még mindig no-no. Most épp az Isana 4 in 1-et próbálgatom, úgy tűnik, hogy jobb mint a Balea, de attól konkrétan megfulladok, bár az illata kellemes. Szóval szerintem jó ez a szárazsampon, egy próbát mindenképp megér, barna hajúaknak is (nekem is barna a hajam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Kinleyni

2018. október 15.

Visszajöttem pontot levonni.
3 hónap használat után, nem elhamarkodottan megállapítottam, hogy a flakon fele után már csak hajtógáz jön belőle. Több flakonnal is jártam így. Mind nem lehet hibás...

Három hete használom rendszeresen. Mivel elég sokat használok a zsírosodó hajamra a drágább társait kivégzem gyakran kevesebb mint két hét alatt.
Sokkal tovább elég, mint drága márkatestvérei, és nem tud kevesebbet. Néha megszalad a fehér felhő, de teljesen jól eldolgozható, illata elhanyagolható, szinte nincs is.
Biztos, hogy évekig jóban leszünk. Abszolút elégedett vagyok azzal amit nyújt ezért az árért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Visszajöttem pontot levonni.

dez

2018. október 11.

Amikor vettem még szőke voltam, most sötétszőke/világosbarna között valahol. Érdekes módon most jobban bevált, lehet mert nem szárítom a hajam a szőkítéssel. Alaposan befújom mindenhol a töveknél, az se gond ha fehér lesz, utána kicsit hagyom száradni, majd kézzel eldolgozom. Még két napig kibírja a hajam, amit egyébként kétnaponta mosok. Nem használom folyamatosan, mert problémás a fejbőröm és mindentől viszket, de ez nem a termék hibája. Arra tökéletesen jó, hogy havonta egyszer-kétszer elhúzzam az időt két hajmosás között. Ja és dúsabb is lesz tőle a hajam és másnap se lapul a fejemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

kata93

2018. október 7.

Nem is tudom mit írjak. Legalább egy éve használtam már és ár érték arányban a legjobbnak találtam. Csak az illatával nem voltam kibékülve de mondom ennyi még belefér. Aztán úgy két hónapja azt vettem észre hogy kb a flakon felénél olyan mintha semmi hatása nem lenne. Ugyan úgy felrázom. Érzem is hogy van benne és semmi hatás. Tök fura és elég idegesítő. Szóval vissza tértem a batiste száraz samponjához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

TheGirl

2018. október 5.

Jó árban van, és tényleg segít, ha egy picikét zsíros a haj, és gyors segítségre van szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Pudlipollipotty

2018. szeptember 30.

Ár/érték arányban ez a legjobb amit próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ár/érték arányban ez a legjobb amit próbáltam.

casa17

2018. szeptember 16.

Az egyik legolcsóbb drogériás szárazsampon. Teszi a dolgát, de vigyázni kell, fehér lehet a haj tőle ha nem rázod fel rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride