Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2016. október 27.

Kategória:   Hajformázók

A korábbi Trend it up hajlakk legújabb verziója

7-es erősségű, szélálló hajlakk UV-szűrővel és B5-provitaminnal.

Fairy0124

2021. január 6.

Szerintem gyenge hajnak, amilyen az enyém - nagyon vékonyszálú és selymes - nagyon jó, az egyetlen, ami tényleg tartást ad. Ha ezzel befújom, akkor legalább egy darabig olyan a hajam, amilyennek szeretném 😆 .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

szfrances19

2019. július 24.

Update: Évek óta ezt használom, mert ez tartotta a hajam eddig a legjobban, azonban csalódottan tapasztaltam, hogy a nemrég megújult csomagolás megújult összetételt is takar, mert most már ez is vegán termék, és a hatása közelében se jár a régi változatnak. Sajnos emiatt le kell pontozzam, és úgy néz ki, kereshetek másik hajlakkot. Bosszantó, hogy minden jó terméket megváltoztatnak, vagy kivonnak. 3*

Néhány éve rámtört a hajgöndörítés mánia, minden reggel hajnalban keltem azért, hogy megcsináljam a hajam, ami aztán szépen kirúgta magát, mire beértem a suliba...de csak addig, míg fel nem fedeztem ezt a hajlakkot! Persze rájöttem, hogy csínján kell vele bánni, mert ha túl közelről és túl sokat fújtam a hajamra, összeragadt egy kifésülhetetlen csomóba az egész. Viszont azok közül a lakkok közül, amiket eddig próbáltam, tényleg ez a legerősebb. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

babszem81

2018. szeptember 8.

Most nyáron vettem először. Ki kell tapasztalni, még tesztelem, mert eddig iszonyat hullik tőle a hajam, ha tényleg ettől. Feltehetőleg távolabbról keveset kellene fújnom. Remélem tényleg változik a helyzet. Fésüléskor fehér morzsalékos lesz, elég undi, ez más lakkoknál nem mindig tapasztalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Freqlyn

2018. február 15.

Nagyon sok hajlakkot kipróbáltam már, a nagyon drágától a nagyon olcsóig... de esküszöm ez a legjobb!
Nem lesz tőle ragacsos a hajam, különállóan mozognak a tincseim, és nem viszket a fejbőröm, nem nehéz kimosni és ISZONYATOSAN JÓL TART! :) <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

conradkollmann

2017. május 16.

A régi csomagolású terméknél talált pozitív leírások alapján vásároltam meg. Próbáltam többféleképpen, kicsit fújva meg sokat is. Nem nyújt többet, mint egy átlagos hajlakk, utcára lépve,pedig szétfújta a szél, na nem teljesen, de pár tincs elmozdult. Többször nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Dius90

2017. január 17.

Tényleg brutál erős... 1 csillagot kénytelen vagyok levonni, mert bármennyire próbálok csínján bánni vele, sokszor száraz vattacukor hatású lesz a hajam.
De aki betont akar törni a fejével, annak ideális lehet :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

De aki betont akar törni a fejével, annak ideális lehet :P

d.nikcsi

2016. november 24.

Nem tudom, hogy összetevők is mások-e, vagy csak a csomagolásom, de én ugyanazt a hatást érzem, mint a réginél.
Ugyanúgy brutál-erősen tart, szuper illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Ugyanúgy brutál-erősen tart, szuper illata van.

Vitaminok: Panthenol