Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2017. június 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajmentes szemfestéklemosó nyugtató hatású Aloe Verával

• Gyengéden és alaposan eltávolítja a vízben oldódó szemfestéket.
  • Nem hagy zsíros nyomot és nem irritálja az érzékeny szemkörnyéket.

​Minden bőrtípusra és kontaklencsét viselők számára is alkalmas.

Vikka79

2020. május 25.

Ár értékarányban nagyon jó. Én ennek az olajos bázisú változatát szeretem és használom. Ezt a változatot is próbáltam, de vízálló szemfesték eltávolításra kevésbé alkalmas, így sokat bíbelődök vele.
Ezt inkább akkor szeretem használni, ha csak egy könnyebb állagú, nem vízálló szempillaspirált viselek és ezt szeretném csak lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Titi19

2020. április 20.

Már régóta csak ezt használom napi 2x. Imádom az illatát, én meg vagyok a termékkel elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Dorotii66

2020. március 16.

Az illata jó, leszedi a sminket, de számomra nem újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Az illata jó, leszedi a sminket, de számomra nem újravevős termék.

Skatie013

2020. január 4.

Szeretem, jó ár-érték arány, szépen lemossa a sminkemet, évek óta használom. Néha kipróbálok másik lemosó terméket, de mindig megbánom és visszatérek a Balea szemfesték lemosóhoz, olyan jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Solya30

2019. augusztus 11.

Már az első használat során abszolút bevált! A vízálló szempillaspirált is szépen leszedi, dörzsölés nélkül. Szemenként 2-2 vattapamacs kellett, de nem kellett küszködni vele. Az illata kellemes és nálam plusz pont, hogy nem olajos, mivel azok utóhatását nem bírom a bőrömön elviselni. Újravevős mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Aanyta

2019. június 4.

Nem csípi a bőrömet és a szememet sem, nekem leszedi a sminket normálisan. Praktikus a kis csomagolása pl. utazáskor, vagy a fürdőszobaszekrényben sem foglal sok helyet. Van olyan mint bármelyik neves lemosó, sőt, szóval nálam nyert!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Wonderwoman91

2019. április 7.

Jó az illata, nem csíp, de valahogy nem az igazi, nem szedi le rendesen a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

samunagyemese

2019. március 25.

Ezt a terméket is sikerült használhatatlanná tenni a reformulálással. Tavaly eltűnt a polcokról, mire visszahozták már nyomában sem volt a régi változatnak. Lehet hogy kíméletesebbek az összetevői, de nem szedi le a szemfestéket, viszont csíp. A vattakorongos változata szintén szégyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

aji101

2019. március 11.

Régebben használtam, többször újravettem. Jól tisztít és az érzékeny szemem sem könnyezett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Brekka10

2018. november 18.

Kedvelem. Szépen leszedi a sminket, nem csíp, és számomra az illata is kellemes. Tud annyit, mint sok más nevesebb társa. Sokszor újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Lactic Acid