Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2017. június 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajmentes szemfestéklemosó nyugtató hatású Aloe Verával

• Gyengéden és alaposan eltávolítja a vízben oldódó szemfestéket.
  • Nem hagy zsíros nyomot és nem irritálja az érzékeny szemkörnyéket.

​Minden bőrtípusra és kontaklencsét viselők számára is alkalmas.

Ár: 400 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 100 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zanot

2021. április 25.

Előnyei: ára, mérete, nyaraláshoz például szuper, ahol az ember csak minimális sminket használ. Nagyon tetszik az illata, könnyed vizes lemosó. Nálam semmi irritációt nem okozott.
Hátránya: csak a gyengébb sminket szedi le, 1-2 nem is vízálló szemceruzámmal már akadtak gondjai, kellett rendesen dörzsölgetni mire leszedte a nagyját.
Így erősebb esti sminkhez nem ajánlom, utazáshoz viszont igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

Így erősebb esti sminkhez nem ajánlom, utazáshoz viszont igen!

Cremeviki

2021. április 11.

Sminket csak nagy nehezen szedi le, de helyette leégeti a szemhéjam.
600 Ft-ért nem kár, de nem újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Sminket csak nagy nehezen szedi le, de helyette leégeti a szemhéjam.
600 Ft-ért nem kár, de nem újravevős!

Sz0ll0s1

2020. szeptember 15.

Én teljesen elégedett vagyok vele, nagyon szeretem. Szépen eltávolítja a sminket (igaz én vízálló spirált pl sose használok), nem irritál, kellemes az illata, nálam újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Tavasz tündér

2020. augusztus 26.

Nyugtató hatású aloe verával aha... A szemhélyam szinte lemarta! Csíp, kipirosít, hámlik tőle a bőröm. 2-3 nap kellett hozzá, hogy rendbe jöjjön az érintett terület. Ráadásul csak maszatol, le sem szedte normálisan a festéket. Úgy kivágom a kukába mint annak a rendje! Pénzkidobas. Ezerszer jobb sminklemosók vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Vikka79

2020. május 25.

Ár értékarányban nagyon jó. Én ennek az olajos bázisú változatát szeretem és használom. Ezt a változatot is próbáltam, de vízálló szemfesték eltávolításra kevésbé alkalmas, így sokat bíbelődök vele.
Ezt inkább akkor szeretem használni, ha csak egy könnyebb állagú, nem vízálló szempillaspirált viselek és ezt szeretném csak lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Titi19

2020. április 20.

Már régóta csak ezt használom napi 2x. Imádom az illatát, én meg vagyok a termékkel elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Dorotii66

2020. március 16.

Az illata jó, leszedi a sminket, de számomra nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Az illata jó, leszedi a sminket, de számomra nem újravevős termék.

Skatie013

2020. január 4.

Szeretem, jó ár-érték arány, szépen lemossa a sminkemet, évek óta használom. Néha kipróbálok másik lemosó terméket, de mindig megbánom és visszatérek a Balea szemfesték lemosóhoz, olyan jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Solya30

2019. augusztus 11.

Már az első használat során abszolút bevált! A vízálló szempillaspirált is szépen leszedi, dörzsölés nélkül. Szemenként 2-2 vattapamacs kellett, de nem kellett küszködni vele. Az illata kellemes és nálam plusz pont, hogy nem olajos, mivel azok utóhatását nem bírom a bőrömön elviselni. Újravevős mindenképpen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Aanyta

2019. június 4.

Nem csípi a bőrömet és a szememet sem, nekem leszedi a sminket normálisan. Praktikus a kis csomagolása pl. utazáskor, vagy a fürdőszobaszekrényben sem foglal sok helyet. Van olyan mint bármelyik neves lemosó, sőt, szóval nálam nyert!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Lactic Acid