Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   2 x 18 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztami, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   2 x 18 g
Kategória:   Fürdőtermékek

1-2 fürdőkád vízhez elegendő. 2x18 g.

MikesneBetti

2014. október 13.

Imádom, szuper illata van, jó olajos (én ezt várom el tőle) és iszonyú cuki, ahogy úsznak a pici szívek a víz tetején. Remélem, lesz még később is, mert eddig sosem találkoztam vele, csak kb 3 hete egyszer, amikor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

SuicideCandy

2014. július 12.

Még nem próbáltam fürdéshez. De az illatáért odavagyok. Ruhaillatosításra használom. xD De sajnálom elhasználni mert már nem lehet kapni és egész nap elszagolgatnám... és az is plusz hogy nincs benne semmi káros anyag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

sztami

2014. július 2.

Elhasználtam talán 1 zacsival. Nagyon megörültem, amikor megláttam őket a DM polcain, lévén, hogy imádom a fürdőgolyókat. Viszont ez sajnos nem egészen olyan. Számomra az illata se volt túl intenzív, és nagyon zavart, hogy ennyire olajos volt, így mikor kimásztam a kádból éreztem magamon, hogy tiszta olaj vagyok, én pedig pont azt szeretem, ha "csikorgok" fürdés után... Így nem vált a szívem csücskévé, elhasználtam őket, de nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.