Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Reni07, az összetevőket feltöltötte: doka, Módosítva: 2016. június 1.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Arcra és testre, érzékeny bőrre. A zavaró szőrszálak ismét láthatatlanok lesznek. Egyszerű és gyors használat.

Ár: 700 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: 2-3x próbált (alig hiányzik belőle), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

esszter01

2020. május 22.

AZTA! Csak a krémmániás vélemények miatt vettem meg, mert a karanténban, egyedül, bezárva kicsit leeresztettem, és nem zavart a fekete növesztett bajszocskám... oops.
Szerettem volna adni a kinézetemre, de gyantát nem mertem bejátszani, és gondoltam, kipróbálom ezt a szert. Amikor felkentem (én túl nagy adagot kevertem ki, azt javaslom, hogy tényleg borsószemnyit nyomjatok a két-két komponensből, mert BŐVEN elég!!!), fura volt a szaga meg csípett is, de aztán 10-13 perc után mostam le, mert nagyon sötét minden szőröm, akkor azt hittem, hogy csoda történt. Tényleg kiszőkítette a szőreim, és az életminőségem vagy 5 pontot ugrott felfelé!
Sosem fogom tépni többé az arcom, hanem inkább elfogadom, hogy szőr nő a testemen, és szőkítgetek :)

ja, azt lefelejtettem, hogy féltem a bőrpírtól és irritációtól, ezért egy basic dm-es szőlőzsírt kentem alá az ujjaimmal, és működött pirosság és irritáció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Judy1

2020. május 15.

A "bajuszomra" használom, 5 percig hagyom fennt, és kiválóan működik, nálam nem okozott irritációt sem.
Vigyázni kell vele, mert ha sokáig fennt hagyjuk, kifehéríti a bőrt.
Nagyon szeretem, megspórol egy csomó komzetikusra szánt pénzt. :) Nagyon sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Vigyázni kell vele, mert ha sokáig fennt hagyjuk, kifehéríti a bőrt.

Ren7

2020. február 29.

Tényleg működik. Én bikini vonalra használom, érzékeny bőrre. 10 percig hagyom hatni. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Solya30

2020. február 5.

Ez valami csoda! Sajnos sötétbarna szőrszálakkal "áldott" meg a genetika, fehér arcbőrrel párosítva 🙄 Felkentem, bízva abban, hogy legalább halványít a szőrszálakon. 10 percig hagytam rajta, nem mart és nem okozott irritációt sem, tökéletesen kiszőkítette a szőrszálakat, pihéket. A bajusz részt magamon mindig gyantázom, ott nem próbáltam. De az arcomon csodát tett! Mindenképpen használni fogom, az ára is jó, a kiszerelés is, tuti sokáig elég lesz. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Brunettee

2019. szeptember 11.

Természetesen pont ott használom, ahova nem ajánlja a leírás. Szemöldök világosításra. Röviden annyi a történetem, hogy sűrű, vastag majdnem fekete a szemöldököm, amit rendszeresen kozmetikus szed ki formára. Voltam már rozsdavörös, akkor kozmetikus szőkítette-festette, de ezt három hetente meg kellett ismételni. Azóta visszatértem az eredeti középbarna hajszínemhez, amit nyáron azért rendesen leszív a nap. Namármost, ehhez a majdnem fekete szemöldök, hát... finoman szólva sem a legjobb választás, pedig ezek az eredeti, természetes színeim. Így nyár elején gondoltam egy merészet és megvettem ezt a terméket. Elsőre féltem tőle, nem is lett hatása. Aztán másodszorra egy életem felkiáltással feltettem 5 percre. És igen! Természetes barna, kicsit vöröses-arany árnyalattal, ami fényévekkel jobban mutat az arcomon. Most sem hagyom fent 5 percnél tovább, nem akarok teljesen szőkét (egyszer a kozmetikus véletlenül olyanra csinálta, hát... igen, viccesen néztem ki). Egy szó mint száz. Nagyon óvatosan használva igen is jó szemöldökre. Könnyű használni, nekem pláne aki nem ért a szőkítéshez, olcsó és évekig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

keserud

2019. április 20.

Sziasztok! Én ma vettem, és lehet hülyének néztek, de az erősen lenőtt balayage melirozott hajamra tettem. (sötétszőke sajnos egyre több ősszel) Először kiemelve pár tincset, hogy erőteljesebb legyen (8 perc) , utána fésűt mártottam bele és tőből az egész lenövésemen finoman átfésültem hogy egy-egy tincsre több kerüljön. Kiálltam a napra, össz 25 perc alatt kaptam egy napszitta, nem drasztikusan csíkos, kevésbé KONTRASZTOS szép szint. Napfényben nagyon enyhe vöröses árnyalat.. De az a hajam hibája. Azt majd a spray és a nap megoldja. Ja és a doboz fele megmaradt következő alkalomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Már kb. : 6x használtam és még mindíg van a termékben. Én az arcomra használom és a bajszomra. A bajuszra nem olyan hatásos 1 használat után, de az arcon tökéletes!
Nekem nem okozott bőrpírt sem, de vékonyan mindíg kenek alá vazelin krémet. Nekem 10/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

TheNancy07

2019. január 25.

Egyszerűen nem lehet elrontani a használatát. 50-50 arányban kikeverem a kis táljában, majd a lapátjával felviszem a bajszomra, és 5 perc alatt kiszőkíti a szőrszálakat. Használat után kicsi testápolót kenek utána a kezelt helyre, hogy megnyugtassa a bőrömet a hidrogéntól. Egyszerű, ultra gyors, pénz és idő spórolós darab!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

hennniii

2019. január 10.

Nagyon szeretem, mert én, aki béna vagyok bármi ilyennel, én is könnyen tudom használni! Régen féltem ettől, hogy veszélyes lesz, de annyira egyszerű, de mégis nagyszerű, valamint annyival olcsóbb, mint eljárni kozmetikushoz, hogy a legjobb döntésem, hogy megvettem és próbát tetten! :D Bátran ajánlom mindenkinek, annak is, aki előtte soha nem csinált hasonlót! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

lolka00

2018. május 25.

Én nem bajusz szőkítésre vettem, hanem a szemöldököm világosítására. Természetes beütésű (rezes)vörösre festettem a hajam és a szinte fekete szemöldökömmel nem tudtam mit kezdjek, így kitaláltam, hogy veszek egy ilyet. Tudom, rá van írva, hogy szemöldökre nem szabad használni, de gondoltam egy próbát megér. Fent hagytam a masszát tíz percig, de még nem volt elég világos, így felraktam még tízre és már elfogadható volt az eredmény. Vöröses beütésű, szinte arany szemöldökeim lettek, amiket reggelente könnyen vörösre varázsolok. Lehet hülyeség de azóta folyamatosan használom és én is, meg a szemöldökeim is jól vagyunk. Ha valaki még ilyen elvetemült és a szemöldökeit akarja leszivatni, akkor csak ajánlani tudom, a többi funkcióját viszont nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.