Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Reni07, az összetevőket feltöltötte: doka, Módosítva: 2016. június 1.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Arcra és testre, érzékeny bőrre. A zavaró szőrszálak ismét láthatatlanok lesznek. Egyszerű és gyors használat.

Ár: 700 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: 2-3x próbált (alig hiányzik belőle), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Brunettee

2019. szeptember 11.

Természetesen pont ott használom, ahova nem ajánlja a leírás. Szemöldök világosításra. Röviden annyi a történetem, hogy sűrű, vastag majdnem fekete a szemöldököm, amit rendszeresen kozmetikus szed ki formára. Voltam már rozsdavörös, akkor kozmetikus szőkítette-festette, de ezt három hetente meg kellett ismételni. Azóta visszatértem az eredeti középbarna hajszínemhez, amit nyáron azért rendesen leszív a nap. Namármost, ehhez a majdnem fekete szemöldök, hát... finoman szólva sem a legjobb választás, pedig ezek az eredeti, természetes színeim. Így nyár elején gondoltam egy merészet és megvettem ezt a terméket. Elsőre féltem tőle, nem is lett hatása. Aztán másodszorra egy életem felkiáltással feltettem 5 percre. És igen! Természetes barna, kicsit vöröses-arany árnyalattal, ami fényévekkel jobban mutat az arcomon. Most sem hagyom fent 5 percnél tovább, nem akarok teljesen szőkét (egyszer a kozmetikus véletlenül olyanra csinálta, hát... igen, viccesen néztem ki). Egy szó mint száz. Nagyon óvatosan használva igen is jó szemöldökre. Könnyű használni, nekem pláne aki nem ért a szőkítéshez, olcsó és évekig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

keserud

2019. április 20.

Sziasztok! Én ma vettem, és lehet hülyének néztek, de az erősen lenőtt balayage melirozott hajamra tettem. (sötétszőke sajnos egyre több ősszel) Először kiemelve pár tincset, hogy erőteljesebb legyen (8 perc) , utána fésűt mártottam bele és tőből az egész lenövésemen finoman átfésültem hogy egy-egy tincsre több kerüljön. Kiálltam a napra, össz 25 perc alatt kaptam egy napszitta, nem drasztikusan csíkos, kevésbé KONTRASZTOS szép szint. Napfényben nagyon enyhe vöröses árnyalat.. De az a hajam hibája. Azt majd a spray és a nap megoldja. Ja és a doboz fele megmaradt következő alkalomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Már kb. : 6x használtam és még mindíg van a termékben. Én az arcomra használom és a bajszomra. A bajuszra nem olyan hatásos 1 használat után, de az arcon tökéletes!
Nekem nem okozott bőrpírt sem, de vékonyan mindíg kenek alá vazelin krémet. Nekem 10/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

TheNancy07

2019. január 25.

Egyszerűen nem lehet elrontani a használatát. 50-50 arányban kikeverem a kis táljában, majd a lapátjával felviszem a bajszomra, és 5 perc alatt kiszőkíti a szőrszálakat. Használat után kicsi testápolót kenek utána a kezelt helyre, hogy megnyugtassa a bőrömet a hidrogéntól. Egyszerű, ultra gyors, pénz és idő spórolós darab!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

hennniii

2019. január 10.

Nagyon szeretem, mert én, aki béna vagyok bármi ilyennel, én is könnyen tudom használni! Régen féltem ettől, hogy veszélyes lesz, de annyira egyszerű, de mégis nagyszerű, valamint annyival olcsóbb, mint eljárni kozmetikushoz, hogy a legjobb döntésem, hogy megvettem és próbát tetten! :D Bátran ajánlom mindenkinek, annak is, aki előtte soha nem csinált hasonlót! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

lolka00

2018. május 25.

Én nem bajusz szőkítésre vettem, hanem a szemöldököm világosítására. Természetes beütésű (rezes)vörösre festettem a hajam és a szinte fekete szemöldökömmel nem tudtam mit kezdjek, így kitaláltam, hogy veszek egy ilyet. Tudom, rá van írva, hogy szemöldökre nem szabad használni, de gondoltam egy próbát megér. Fent hagytam a masszát tíz percig, de még nem volt elég világos, így felraktam még tízre és már elfogadható volt az eredmény. Vöröses beütésű, szinte arany szemöldökeim lettek, amiket reggelente könnyen vörösre varázsolok. Lehet hülyeség de azóta folyamatosan használom és én is, meg a szemöldökeim is jól vagyunk. Ha valaki még ilyen elvetemült és a szemöldökeit akarja leszivatni, akkor csak ajánlani tudom, a többi funkcióját viszont nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Ad-Namah

2018. május 24.

Az előző vazelines tanácsot megfogadva 10 percig hagytam fenn, 7 percnél ellenőriztem, és tökéletesen kiszőkítette az összes szőrszálat a szám felett. Nagyon sokáig elég lesz és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

nta2

2018. február 27.

Hogy én miért nem tudtam idáig, hogy már ilyet is lehet kapni??? Mennyi vesződségtől és plusz pénzkiadástól szabadít meg nagyon egyszerűen! Nem kell kozmetikushoz járni, ahol 1 kezelés annyiba kerül mint ez a termék, ami akár 1 évig is kitart! Vazelint kenek alá, anélkül neki sem kezdek, 10 percig fennhagyom, addig simán elmosogatok vagy ilyesmi. A dobozában lévő tégelyben kikeverem, spatulával könnyen felkenem, majd a végén leszedem a nagyját, a többit leöblítem és már indulhatok is. Így nekem sem elfehéredést, sem irritációt nem okoz. Tudok lélegezni, mert nincs az a fullasztó szag mint a kozmetikusnál és ahhoz képest nem is csíp. Tényleg egy csodaszer: egyszerű és nagyszerű. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

ErdelyiDiana

2018. február 21.

Kozmetikai szőrtelenítőket használtam eddig így valahogy nem is tudom hogy került a kosaramba. Nem bántam meg. Először is ez egy családi kiszerelés :). Aki magának veszi és csak bajuszra kb egy évig elég. Cuki pink keverőtálka és spatula van benne és 2 db kisebb krém amit egyenlő arányban kell kikeverni. Kozmetikus ismerősöm tanácsára én mindig teszek alá sima vazelint és arra kenem. A bébiszőrökkel gyorsan dolgozik de azért szívósabb szőrikékre tovább fent kell hagyni. Icipicit csíp nekem, de elhanyagolható. Kicsit sokat kevertem elsőre így felkentem a karomra is. Hát ott röhögőgörcsöt kaptak a szőrszálak kb nulla hatás. :) de arcon szépen dolgozott. Karomon valóban kifehéredett a bőröm de arcon nem (gondolom a vazelin miatt- de ez NEM szakmai hozzáértés)! Én ajánlom. Könnyű használat és sokáig elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

szilvike94

2018. február 16.

Nagyon elégedett vagyok vele, nekem alapvetően világos barna hajam van, világos testszőrzettel párosítva, de főleg télen kicsit sötétebbre vált, ilyenkor szembetűnőbb, mert a bőröm is jóval fehérebb. Ez leginkább a szám feletti bajuszkánál zavar, így arra használok egy nagyon kicsi mennyiséget kb. két hetente. 8-10 perc alatt majdnemcsak hidrogénszőke hatást tudok elérni, a párom már egyszer meg is jegyezte, hogy majdnemcsak túl szőke. Kifehéredést és csípést sem tapasztaltam, bár most tényleg nagyon fehér a bőröm, lehet ezen már nincs tovább mit fehéríteni. :D Szerintem egy évre elég lesz, vagy még tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.