Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: torikarine83, Módosítva: 2013. január 26.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Szőrtelenítő hab

Reese

2016. szeptember 17.

Nem jó. Híg, és büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Nem jó. Híg, és büdös.

FaerieQueene

2013. július 13.

Valamilyen összetevőjétől belégzéskor szó szerint rosszul szoktam lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Valamilyen összetevőjétől belégzéskor szó szerint rosszul szoktam lenni.

stella06

2013. január 26.

Számomra szinte hihetetlen, hogy egy termék képes ilyen mértékben az égvilágon semmit sem csinálni. Egy szőrszál nem sok, annyit sem szedett le a lábamból. Nem mellesleg tényleg irritál, és én még csak nem is vagyok különösebben érzékeny bőrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

torikarine83

2013. január 26.

Az első 2 alkalommal amikor használni kezdtem nagyon jónak bizonyult!!Teljes lábra és a karokra...semmi irritáció csupán a szaga volt borzalmas.Gyönyörű munkát végzett rajtam és a bőröm is jó puha lett,nem olyan "durva",mit a borotvával...aztán következett a 3.alkalom....a kínok kínja!!!Nem akartam fél munkát végezni így "kiálltam" a szükséges 8 percet!!Az eredmény???Nem mentem ki a házból 2 napig!!!Égő,véraláfutásos,pöttyös,viszkető......bőr...1 hónappal később ismét adtam neki 1 esélyt,de ugyanaz volt az eredmény,mint a 3.alkalomnál....Így a kukában végezte.......pedig a Baleás cuccokban még sosem csalódtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Lanolin, PEG-8 Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.