Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. április 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló szövetmaszk minden bőrtípusra,álmodozó illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Juccimo

2021. október 8.

Ismét limitált kiadású Balea szövetmaszkot teszteltem, jaj. A vélemények alapján fel voltam rá készülve, hogy le fog olvadni tőle az arcom, szerencsére nem így történt, így a találkozásunkat pozitív csalódásként értékelem (ami jelen esetben 3 csillagot jelent).
A maszkot alig tudtam kioperálni a tasakból, felhelyezni sem volt egyszerű, mert a kialakítását szerintem földönkívüliekre méretezték, széltében keskeny, a szemek kivágása nagy, az egészet alig tudtam úgy gyűrni, hogy valamennnyire az arcomon maradjon. Csípni tényleg csípett egy kicsit nagyjából egy percig. Kibírható volt, persze azért ha lehet, inkább ne csípjen egy maszk. Elég sokat volt rajtam, mert elaludtam benne, sajnos a levételt követően nagyon ragacsos maradt az arcbőröm. Különösebb wow-hatást nem tapasztaltam, de nem volt annyira rossz, mint amire számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

indiigo

2021. szeptember 26.

Eddig még nem tapasztaltam ilyet más baleás maszknál, de ahogy felraktam, csípni kezdte a szemem. Gondoltam, majd elmúlik, aztán pár perccel később az egész arcomat elkezdte irritálni. Az "illata" nagyon műanyag, erősen émelygős. Hidratáló hatás helyett ragadt csak a bőröm.
Csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Csalódás :(

sebojana

2021. szeptember 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Szerencsésnek mondhatom magam, mivel egészen eddig sosem tapasztaltam ilyet; de valóban, felhelyezéstől számítva nekem is kb. 15 másodpercet bírt az arcom: égett, csípett, ki is pirosodott, egy bőrnyugtatós-gyulladáscsökkentős arctisztítóra mindenképp szükség volt.
Nekem az illata (szaga?) is inkább tömény, émelyítő és kellemetlen, mintsem varázslatos cseresznye illat - plusz több körös kézmosással sem sikerült leszedni az aromát, ami a kezemre tapadt a maszk felrakásánál.
Sosem nyúltam mellék Balea-s fátyolmaszkkal, DE EZZEL NAGYON SIKERÜLT. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Sosem nyúltam mellék Balea-s fátyolmaszkkal, DE EZZEL NAGYON SIKERÜLT. :(

krsztmlnr

2021. augusztus 20.

A kenderes nagyon bejött, gondoltam mást is kipróbálok. Amint az arcomhoz ért égetett, a számra is került, bedagadt tőle picit. Azonnal kaptam le, jéghideg vízzel mostam le. Borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Leander

2021. augusztus 17.

Egynek elmegy, nem irritál, gondot nem okoz, nem irritál, de nem is csinál sok mindent. Az átlag fátyolmaszknál gyengébb a hatása - minimális, rövid időtartamú hidratálás - ennyi. Nekem az illata se jött be - nem kifejezetten rossz, csak teljesen jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Saku28

2021. augusztus 11.

A múlt hét kicsit zsúfoltabbra sikerült, nem annyira volt erőm arckrémezni, amit meg is éreztem a bőrömön, úgyhogy gondoltam egy szövet maszk hátha segít rajta. Átlagos Balea hidratáló maszk, nekem szépen beszívódott reggelre a maradék, viszont az illatáért nem vagyok oda, nekem inkább jojózik tőle a gyomrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol